Rallye Český Krumlov
ERT #3 • ERT Junior #3 • Czech Republic #2 • Czech Republic 2WD #2 • Rally Challenge (CZ) #2 • Historic (CZ) #2 • Peugeot Rally Cup (CZ) #2 • 55+ CR #2
17. 5. – 18. 5. 2024, Český Krumlov • Automotoklub Rallye Český Krumlov • entries/finish - 108/82 • asphalt 167,06 km
1. | Stříteský Dominik - Hovorka Jiří | Škoda Fabia RS Rally2 | Auto Podbabská Škoda Mol Team | 1:28:25.3 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus RS WRC '06 | EuroOil Team | 1:28:26.1 | ||
3. | Kopecký Jan - Hloušek Jan | Škoda Fabia RS Rally2 | Agrotec Škoda Rally Team | 1:28:28.9 |
1. | Stříteský Dominik - Hovorka Jiří | Škoda Fabia RS Rally2 | Auto Podbabská Škoda Mol Team | 1:28:25.3 | ||
2. | Kopecký Jan - Hloušek Jan | Škoda Fabia RS Rally2 | Agrotec Škoda Rally Team | 1:28:28.9 | ||
3. | Mareš Filip - Bucha Radovan | Toyota GR Yaris Rally2 | ACCR Toyota Dolák | 1:29:05.5 |
1. | Stříteský Dominik - Hovorka Jiří | Škoda Fabia RS Rally2 | Auto Podbabská Škoda Mol Team | 1:28:25.3 | ||
2. | Cais Erik - Těšínský Petr | Škoda Fabia RS Rally2 | Autocentrum Lukáš Škoda Team | 1:29:39.6 | ||
3. | Jirovec Jakub - Jindra Petr jun. | Toyota GR Yaris Rally2 | invelt - s.r.o. | 1:36:03.4 |
1. | Stříteský Dominik - Hovorka Jiří | Škoda Fabia RS Rally2 | Auto Podbabská Škoda Mol Team | 1:28:25.3 | ||
2. | Kopecký Jan - Hloušek Jan | Škoda Fabia RS Rally2 | Agrotec Škoda Rally Team | 1:28:28.9 | ||
3. | Mareš Filip - Bucha Radovan | Toyota GR Yaris Rally2 | ACCR Toyota Dolák | 1:29:05.5 |
1. | Kundlák Ján - Baran Peter | Opel Corsa Rally4 | 1:38:33.5 | |||
2. | Dohnal René - Švec Roman | Peugeot 208 Rally4 | 1:40:16.3 | |||
3. | Novotný Dominik - Brůžek Tomáš | Opel Corsa Rally4 | Automoto klub Pačejov v AČR | 1:40:53.7 |
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus RS WRC '06 | EuroOil Team | 1:28:26.1 | ||
2. | Voldřich Matouš - Odvárka Pavel jun. | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:39:50.9 | |||
3. | Dolák Milan jun. - Grin Jakub | Toyota GR Yaris | Dolák Motorsport | 1:46:37.0 |
1. | Neumann Vlastimil - Hlavatý Martin | Mitsubishi Lancer Evo III | K.I.T. Racing CS | 1:41:57.2 | ||
2. | Kotrmon Libor - Teplá Veronika | Ford Escort RS Cosworth | 1:45:24.0 | |||
3. | Knížek Martin - Šlegl Petr | BMW 318 iS E30 | 1:47:56.3 |
1. | Dohnal René - Švec Roman | Peugeot 208 Rally4 | 1:40:16.3 | |||
2. | Štefan David - Vichtora Ondřej | Peugeot 208 Rally4 | 1:41:39.9 | |||
3. | Ocelka Filip - Voltner Karel | Peugeot 208 Rally4 | 1:42:33.6 |
1. | Vlček Marek - Plachý Tomáš | Škoda Fabia Rally2 evo | Rentor motorsport | 1:42:13.9 | ||
2. | Rada Martin - Jugas Jaroslav | Abarth 124 Rally RGT | Agrotec Autoklub v AČR | 1:44:10.9 | ||
3. | Tuček Marcel - Dufek Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | Klub Fox Racing Team v AČR | 1:46:49.9 |
ERT #5 • Regional Rally Cup #2 • ERT Junior #5 • Czech Republic #3 • Czech Republic 2WD #3 • Historic (CZ) #3 • Peugeot Rally Cup (CZ) #2
19. 5. – 20. 5. 2023, Český Krumlov • Automotoklub Rallye Český Krumlov • entries/finish - 118/74 • asphalt 162,09 km
1. | Kopecký Jan - Hloušek Jan | Škoda Fabia RS Rally2 | Agrotec Škoda Rally Team | 1:26:32.5 | ||
2. | Jirásek Aleš - Machů Petr | Škoda Fabia R5 | PRAGA-Automotive s.r.o. | 1:31:55.0 | ||
3. | Cvrček Věroslav ml. - Prokorát Tomáš | Škoda Fabia R5 | Kontakt Škoda Team | 1:31:57.8 |
1. | Kopecký Jan - Hloušek Jan | Škoda Fabia RS Rally2 | Agrotec Škoda Rally Team | 1:26:32.5 | ||
2. | Vlček Martin - Kunst Jakub | Hyundai i20 R5 | Kowax Racing | 1:32:42.2 | ||
3. | Trojan Karel jun. - Jůrka Zdeněk | Škoda Fabia R5 | 1:33:41.8 |
1. | Stockinger Markus - Schwingshandl Klaus | Mazda 2 Proto | Race Rent Austria Team | 1:42:18.9 | ||
2. | Steinbock Markus - Pötscher Markus | Hyundai i20 R5 | MSC Schenkenfelden | 1:43:53.9 | ||
3. | Stitz Bernhard - Bachmayer Harald | Mitsubishi Lancer Evo VI | RM-Racing Austrian Team | 1:45:03.4 |
1. | Jirovec Jakub - Jindra Petr jun. | Škoda Fabia R5 | 1:39:48.6 | |||
2. | Štuksa Tomáš - Novák Ondřej | Opel Adam R2 | 1:45:30.3 | |||
3. | Krupička Lukáš - Klička Milan | Opel Corsa Rally4 | 1:46:46.5 |
1. | Kopecký Jan - Hloušek Jan | Škoda Fabia RS Rally2 | Agrotec Škoda Rally Team | 1:26:32.5 | ||
2. | Jirásek Aleš - Machů Petr | Škoda Fabia R5 | PRAGA-Automotive s.r.o. | 1:31:55.0 | ||
3. | Cvrček Věroslav ml. - Prokorát Tomáš | Škoda Fabia R5 | Kontakt Škoda Team | 1:31:57.8 |
1. | Dohnal René - Švec Roman | Peugeot 208 Rally4 | 1:37:31.4 | |||
2. | Novotný Dominik - Brůžek Tomáš | Opel Corsa Rally4 | Talaš racing s.r.o. | 1:39:12.3 | ||
3. | Štefan David - Vichtora Ondřej | Peugeot 208 Rally4 | ACCR Ralex-Sport | 1:39:23.5 |
1. | Knížek Martin - Šlegl Petr | BMW 318 iS E30 | 1:45:42.4 | |||
2. | Kotrmon Libor - Pečenková Věra | Ford Escort RS Cosworth | 1:47:39.4 | |||
3. | Kašpar Jiří - Adámek Pavel | Škoda 130 LR | 1:48:08.6 |
1. | Dohnal René - Švec Roman | Peugeot 208 Rally4 | 1:37:31.4 | |||
2. | Štefan David - Vichtora Ondřej | Peugeot 208 Rally4 | ACCR Ralex-Sport | 1:39:23.5 | ||
3. | Číž Miroslav - Kalkus Jiří | Peugeot 208 R2 | 1:42:30.5 |
Central Rally Trophy #2 • Czech Republic #3 • Czech Republic 2WD #3 • Historic (CZ) #3 • Peugeot Rally Cup (CZ) #2
20. 5. – 21. 5. 2022 • Automotoklub Rallye Český Krumlov • entries/finish - 90/64 • asphalt 155,49 km
1. | Kopecký Jan - Hloušek Jan | Škoda Fabia Rally2 evo | Agrotec Škoda Rally Team | 1:22:50.4 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus RS WRC '06 | EuroOil Team | 1:22:53.8 | ||
3. | Mareš Filip - Bucha Radovan | Škoda Fabia Rally2 evo | Laureta Auto Škoda Team | 1:23:52.3 |
1. | Mareš Filip - Bucha Radovan | Škoda Fabia Rally2 evo | Laureta Auto Škoda Team | 1:23:52.3 | ||
2. | Stříteský Dominik - Hovorka Jiří | Škoda Fabia R5 | ACA Škoda Vančík Motorsport | 1:24:10.6 | ||
3. | Březík Adam - Krajča Ondřej | Škoda Fabia R5 | Samohýl Škoda Team | 1:25:46.8 |
1. | Kopecký Jan - Hloušek Jan | Škoda Fabia Rally2 evo | Agrotec Škoda Rally Team | 1:22:50.4 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus RS WRC '06 | EuroOil Team | 1:22:53.8 | ||
3. | Mareš Filip - Bucha Radovan | Škoda Fabia Rally2 evo | Laureta Auto Škoda Team | 1:23:52.3 |
1. | Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel | Peugeot 208 Rally4 | 1:32:41.6 | |||
2. | Štefan David - Vichtora Ondřej | Peugeot 208 Rally4 | 1:35:53.3 | |||
3. | Hordossy Robert - Palivec Štěpán | Peugeot 208 Rally4 | 1:36:17.6 |
1. | Neumann Vlastimil - Hlavatý Martin | Ford Escort RS Cosworth | K.I.T. Racing CS | 1:37:52.6 | ||
2. | Petrášek Jiří - Král Josef | Opel Ascona B | 1:40:39.4 | |||
3. | Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk | Rover 220 GTI | 1:41:28.9 |
1. | Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel | Peugeot 208 Rally4 | 1:32:41.6 | |||
2. | Štefan David - Vichtora Ondřej | Peugeot 208 Rally4 | 1:35:53.3 | |||
3. | Pindel Filip - Pietruszka Krzysztof | Peugeot 208 Rally4 | 1:37:21.7 |
Czech Republic #7 • Historic (CZ) #7 • Peugeot Rally Cup (CZ) #6
12. 11. – 14. 11. 2021, Český Krumlov • Automotoklub Rallye Český Krumlov • entries/finish - 71/49 • asphalt 143,50 km
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus RS WRC '06 | EuroOil Team | 1:16:55.8 | ||
2. | Kopecký Jan - Hloušek Jan | Škoda Fabia Rally2 evo | 1:16:59.3 | |||
3. | Černý Jan - Černohorský Petr jun. | Škoda Fabia Rally2 evo | Louda Auto Škoda Racing Team | 1:18:08.3 |
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus RS WRC '06 | EuroOil Team | 1:16:55.8 | ||
2. | Kopecký Jan - Hloušek Jan | Škoda Fabia Rally2 evo | 1:16:59.3 | |||
3. | Černý Jan - Černohorský Petr jun. | Škoda Fabia Rally2 evo | Louda Auto Škoda Racing Team | 1:18:08.3 |
1. | Janota Miroslav - Novák Petr | Opel Kadett GT/E | 1:33:33.8 | |||
2. | Enge Tomáš - Engová Lucie | Ford Escort RS 2000 MKII | Enge Racing | 1:34:45.3 | ||
3. | Budil Stanislav - Vejvoda Petr | BMW 2002 Ti | 1:35:28.9 |
1. | Soldát David - Winzig Jan | Peugeot 208 R2 | 1:31:36.9 | |||
2. | Mishev Nikola - Bashkehayov Angel | Peugeot 208 Rally4 | 1:39:20.6 |
Postponed from original date 21.-22.5. due to covid
Regional Rally Cup • Central Rally Trophy • Czech Republic • Historic (CZ)
22. 5. – 23. 5. 2020, Český Krumlov • Automotoklub Rallye Český Krumlov • asphalt
Event has been canceled due to the COVID-19.
Central Rally Trophy #2 • Czech Republic #3 • Historic (CZ) #3 • Peugeot Rally Cup (CZ) #3
17. 5. – 18. 5. 2019, Český Krumlov • Automotoklub Rallye Český Krumlov • entries/finish - 99/66 • asphalt 161,37 km
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia Rally2 evo | Škoda Motorsport | 1:27:45.5 | ||
2. | Mareš Filip - Hloušek Jan | Škoda Fabia R5 | ACA Škoda Autoklub Team | 1:28:59.4 | ||
3. | Černý Jan - Černohorský Petr jun. | Škoda Fabia R5 | Mogul Auto Šídlo Škoda Team | 1:29:15.4 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia Rally2 evo | Škoda Motorsport | 1:27:45.5 | ||
2. | Jakeš Miroslav - Machů Petr | Škoda Fabia R5 | Samohýl Škoda Team | 1:29:25.7 | ||
3. | Březík Martin - Omelka Marek | Škoda Fabia R5 | Samohýl Škoda Team | 1:31:51.4 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia Rally2 evo | Škoda Motorsport | 1:27:45.5 | ||
2. | Mareš Filip - Hloušek Jan | Škoda Fabia R5 | ACA Škoda Autoklub Team | 1:28:59.4 | ||
3. | Černý Jan - Černohorský Petr jun. | Škoda Fabia R5 | Mogul Auto Šídlo Škoda Team | 1:29:15.4 |
1. | Neumann Vlastimil - Hlavatý Martin | Ford Escort RS Cosworth | K.I.T. Racing CS | 1:42:16.3 | ||
2. | Krejča Jan sen. - Šárka Pavel | Škoda 130 LR | 1:45:46.1 | |||
3. | Michálek Petr - Maryška Roman | Suzuki Swift GTi MK2 | Radouň Motorsport | 1:47:24.4 |
1. | Dohnal René - Švec Roman | Peugeot 208 R2 | 1:39:12.1 | |||
2. | Pohlídal Jiří jun. - Kubala Jan | Peugeot 208 R2 | 1:45:50.5 |
Central Rally Trophy #1 • Czech Republic #3 • Historic (CZ) #3 • Peugeot Rally Cup (CZ) #2
18. 5. – 19. 5. 2018, Český Krumlov • Automotoklub Rallye Český Krumlov • entries/finish - 107/76 • asphalt 158,61 km
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:32:33.5 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Fiesta R5 | EuroOil Invelt Team | 1:34:30.0 | ||
3. | Černý Jan - Černohorský Petr jun. | Ford Fiesta R5 | Mogul Racing Team | 1:35:03.5 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:32:33.5 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Fiesta R5 | EuroOil Invelt Team | 1:34:30.0 | ||
3. | Černý Jan - Černohorský Petr jun. | Ford Fiesta R5 | Mogul Racing Team | 1:35:03.5 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:32:33.5 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Fiesta R5 | EuroOil Invelt Team | 1:34:30.0 | ||
3. | Černý Jan - Černohorský Petr jun. | Ford Fiesta R5 | Mogul Racing Team | 1:35:03.5 |
1. | Frei Jan - Šlegl Petr | Škoda 130 LR | 1:51:22.1 | |||
2. | Káňa Jiří - Vybíral Ivo | Ford Sierra RS Cosworth | 1:52:33.8 | |||
3. | Krejča Jan sen. - Rieger David | Škoda 130 LR | 1:56:23.7 |
1. | Firla Lumír - Kotál Jakub | Peugeot 208 R2 | K.I.T Racing | 1:46:32.4 | ||
2. | Kamenec Matěj - Jurka Adam | Peugeot 208 R2 | 1:46:50.0 | |||
3. | Dohnal René - Švec Roman | Peugeot 208 R2 | Auto Kožmín Rally Racing | 1:47:54.0 |
Central Rally Trophy #1 • Czech Republic #3 • Peugeot Rally Cup (CZ) #2
19. 5. – 20. 5. 2017, Český Krumlov • entries/finish - 78/48 • asphalt 171,02 km
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:33:09.3 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Fiesta R5 | EuroOil Invelt Team | 1:34:51.7 | ||
3. | Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela | Ford Fiesta R5 | Kimi Sport | 1:35:30.7 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:33:09.3 | ||
2. | Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela | Ford Fiesta R5 | Kimi Sport | 1:35:30.7 | ||
3. | Štajf Vojtěch - Rajnoha František | Škoda Fabia R5 | Klokočka Škoda Czech national team | 1:36:23.7 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:33:09.3 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Fiesta R5 | EuroOil Invelt Team | 1:34:51.7 | ||
3. | Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela | Ford Fiesta R5 | Kimi Sport | 1:35:30.7 |
1. | Mareš Filip - Hloušek Jan | Peugeot 208 R2 | Autoklub Peugeot Rally Talent | 1:43:47.8 | ||
2. | Wagner Simon - Winter Gerald | Peugeot 208 R2 | Sparrow Racing Team | 1:45:28.9 | ||
3. | Pospíšilík Tomáš - Stross Jiří | Peugeot 208 R2 | 1:49:15.3 |
Central Rally Trophy #2 • Czech Republic #2
27. 5. – 28. 5. 2016, Český Krumlov • entries/finish - 89/60 • asphalt 167,92 km - (cancelled 45,32 km)
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:13:55.4 | ||
2. | Tidemand Pontus - Andersson Jonas | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:14:35.2 | ||
3. | Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela | Citroën DS3 R5 | Gemini Clinic Rally Team | 1:16:47.3 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:13:55.4 | ||
2. | Tidemand Pontus - Andersson Jonas | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:14:35.2 | ||
3. | Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela | Citroën DS3 R5 | Gemini Clinic Rally Team | 1:16:47.3 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:13:55.4 | ||
2. | Tidemand Pontus - Andersson Jonas | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:14:35.2 | ||
3. | Jakeš Miroslav - Dolečková Marcela | Citroën DS3 R5 | Gemini Clinic Rally Team | 1:16:47.3 |
ERT #3 (coef 3) • Czech Republic #2
22. 5. – 23. 5. 2015, Český Krumlov • entries/finish - 80/51 • asphalt 164,30 km
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:36:00.8 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mini Cooper S2000 1.6T | EuroOil Invelt Czech National Team | 1:36:05.5 | ||
3. | Valoušek Pavel jun. - Havelková Veronika | Škoda Fabia S2000 | Comorant Team | 1:39:57.9 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:36:00.8 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mini Cooper S2000 1.6T | EuroOil Invelt Czech National Team | 1:36:05.5 | ||
3. | Valoušek Pavel jun. - Havelková Veronika | Škoda Fabia S2000 | Comorant Team | 1:39:57.9 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia R5 | Škoda Motorsport | 1:36:00.8 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mini Cooper S2000 1.6T | EuroOil Invelt Czech National Team | 1:36:05.5 | ||
3. | Valoušek Pavel jun. - Havelková Veronika | Škoda Fabia S2000 | Comorant Team | 1:39:57.9 |
ERT #2 (coef 3) • Czech Republic #2 • Historic (CZ) #2
2. 5. – 3. 5. 2014, Český Krumlov • entries/finish - 80/52 • asphalt 166,32 km
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mini Cooper S2000 1.6T | EuroOil Invelt Team | 1:35:40.3 | ||
2. | Jakeš Miroslav - Novák Jaroslav | Citroën DS3 R5 | Gemini Clinic Rally Team | 1:38:53.2 | ||
3. | Štajf Vojtěch - Rajnoha František | Subaru Impreza STi N16 | Subaru Czech Duck Racing | 1:42:24.3 |
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mini Cooper S2000 1.6T | EuroOil Invelt Team | 1:35:40.3 | ||
2. | Jakeš Miroslav - Novák Jaroslav | Citroën DS3 R5 | Gemini Clinic Rally Team | 1:38:53.2 | ||
3. | Štajf Vojtěch - Rajnoha František | Subaru Impreza STi N16 | Subaru Czech Duck Racing | 1:42:24.3 |
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mini Cooper S2000 1.6T | EuroOil Invelt Team | 1:35:40.3 | ||
2. | Jakeš Miroslav - Novák Jaroslav | Citroën DS3 R5 | Gemini Clinic Rally Team | 1:38:53.2 | ||
3. | Štajf Vojtěch - Rajnoha František | Subaru Impreza STi N16 | Subaru Czech Duck Racing | 1:42:24.3 |
1. | Kalista Jiří - Šofr Michal | Subaru Legacy RS | Cakl Karel | 1:30:36.8 | ||
2. | Káňa Jiří - Gál Julius | Ford Sierra RS Cosworth | Autoklub Reitknechtka | 1:40:11.8 | ||
3. | Krejča Jan sen. - Šárka Pavel | Škoda 130 LR | 1:45:17.3 |
European Rally Cup #3 (coef 5) • Czech Republic #3 • Historic (CZ) #2 • Citroën Racing Trophy (CZ) #2
24. 5. – 25. 5. 2013, Český Krumlov • entries/finish - 76/48 • asphalt 169,56 km
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mini Cooper S2000 1.6T | EuroOil Invelt Team | 1:41:22.1 | ||
2. | Kresta Roman - Gross Petr | Škoda Fabia S2000 | Adell Mogul Racing Team | 1:42:36.2 | ||
3. | Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel | Škoda Fabia S2000 | AK Rallysport Brno o.s. | 1:42:57.4 |
1. | Černý Jan - Kohout Pavel | Peugeot 208 R2 | Peugeot Černý Racing | 1:50:33.4 | ||
2. | Smékal Egon - Neumannová Monika | Citroën DS3 R3T | Egon Smékal Bens Racing Team | 1:52:33.4 | ||
3. | Myachin Dmitriy - Fuzik Stanislav | Renault Clio R3 | Thomas Beton racing | 2:01:26.9 |
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mini Cooper S2000 1.6T | EuroOil Invelt Team | 1:41:22.1 | ||
2. | Kresta Roman - Gross Petr | Škoda Fabia S2000 | Adell Mogul Racing Team | 1:42:36.2 | ||
3. | Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel | Škoda Fabia S2000 | AK Rallysport Brno o.s. | 1:42:57.4 |
1. | Kalista Jiří - Šofr Michal | Subaru Legacy RS | Cakl Karel | 1:49:00.4 | ||
2. | Krejča Jan sen. - Šárka Pavel | Škoda 130 LR | 1:53:04.7 | |||
3. | Káňa Jiří - Kalistová Martina | Ford Sierra RS Cosworth | 1:54:56.4 |
1. | Smékal Egon - Neumannová Monika | Citroën DS3 R3T | Egon Smékal Bens Racing Team | 1:52:33.4 | ||
2. | Chodura Petr sen. - Žáček Karel | Citroën DS3 R3T | SAS Zlín | 2:11:29.1 |
European Cup Central #3 (coef 5) • Czech Republic #4 • Historic (CZ) #2 • Fabia R2 Cup #2 (coef 1)
25. 5. – 26. 5. 2012, Český Krumlov • entries/finish - 75/48 • asphalt 181,24 km
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia S2000 | Škoda Motorsport | 1:39:59.7 | ||
2. | Kresta Roman - Gross Petr | Škoda Fabia S2000 | Adell Mogul Racing Team | 1:40:59.6 | ||
3. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mini Cooper S2000 1.6T | EuroOil Invelt Team | 1:42:33.3 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia S2000 | Škoda Motorsport | 1:39:59.7 | ||
2. | Kresta Roman - Gross Petr | Škoda Fabia S2000 | Adell Mogul Racing Team | 1:40:59.6 | ||
3. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mini Cooper S2000 1.6T | EuroOil Invelt Team | 1:42:33.3 |
1. | Kopecký Jan - Dresler Pavel | Škoda Fabia S2000 | Škoda Motorsport | 1:39:59.7 | ||
2. | Kresta Roman - Gross Petr | Škoda Fabia S2000 | Adell Mogul Racing Team | 1:40:59.6 | ||
3. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mini Cooper S2000 1.6T | EuroOil Invelt Team | 1:42:33.3 |
1. | Janota Miroslav - Vyoral Lukáš | Opel Kadett GT/E | Hájek Historic Rally Team | 1:13:50.8 | ||
2. | Krejča Jan sen. - Šárka Pavel | Škoda 130 LR | 1:17:14.5 | |||
3. | Hylán Michal - Mikulka Martin | Škoda Favorit 136 L | 1:22:44.0 |
1. | Chentre Elwis - D'Herin Igor | Škoda Fabia R2 | Pier Scalvini | 1:52:18.9 | ||
2. | Hladík Jiří - Illéšová Hana | Škoda Fabia R2 | 1:57:11.3 | |||
3. | Vrkoslav Jiří - Rada Jiří | Škoda Fabia R2 | Impromat Motorsport | 2:00:26.4 |
Codriver Aleš Zimolka died late evening. Crew #43 Petr Pelech - Aleš Zimolka crashed on SS12 Malonty.
European Cup Central #4 (coef 5) • Czech Republic #3 • Historic (CZ) #1 (coef 3)
27. 5. – 28. 5. 2011, Český Krumlov • entries/finish - 70/43 • asphalt 186,94 km
1. | Kresta Roman - Gross Petr | Škoda Fabia S2000 | Adell Mogul Racing Team | 1:51:44.7 | ||
2. | Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk | Peugeot 207 S2000 | Peugeot Delimax Total Team | 1:52:28.6 | ||
3. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX R4 | EuroOil Čepro Czech National Team | 1:54:11.2 |
1. | Kresta Roman - Gross Petr | Škoda Fabia S2000 | Adell Mogul Racing Team | 1:51:44.7 | ||
2. | Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk | Peugeot 207 S2000 | Peugeot Delimax Total Team | 1:52:28.6 | ||
3. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX R4 | EuroOil Čepro Czech National Team | 1:54:11.2 |
1. | Kresta Roman - Gross Petr | Škoda Fabia S2000 | Adell Mogul Racing Team | 1:51:44.7 | ||
2. | Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk | Peugeot 207 S2000 | Peugeot Delimax Total Team | 1:52:28.6 | ||
3. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX R4 | EuroOil Čepro Czech National Team | 1:54:11.2 |
European Cup Central #3 (coef 2) • Mitropa #3 • Czech Republic #3
20. 5. – 22. 5. 2010, Český Krumlov • entries/finish - 73/47 • asphalt 170,72 km
1. | Kresta Roman - Gross Petr | Peugeot 207 S2000 | Mogul Racing Team | 1:37:45.2 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | EuroOil Čepro Czech National Team | 1:38:56.0 | ||
3. | Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk | Škoda Fabia S2000 | Škoda Delimax Czech National Team | 1:41:38.6 |
1. | Gaßner Hermann sen. - Thannhäuser Karin | Mitsubishi Lancer Evo X | Kathrein Renn- und Rallye Team | 1:47:24.7 | ||
2. | Šlehofer Jan - Soběhart Zbyněk | Fiat Punto S1600 | Roto Plzeň | 1:48:28.2 | ||
3. | Tošovský Jiří - Král Josef | Mitsubishi Lancer Evo IX | TT-di Andrea Lupo Racing Team | 1:50:18.9 |
1. | Kresta Roman - Gross Petr | Peugeot 207 S2000 | Mogul Racing Team | 1:37:45.2 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | EuroOil Čepro Czech National Team | 1:38:56.0 | ||
3. | Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk | Škoda Fabia S2000 | Škoda Delimax Czech National Team | 1:41:38.6 |
Czech Republic #3
22. 5. – 24. 5. 2009, Český Krumlov • entries/finish - 76/44 • asphalt 179,34 km
1. | Kresta Roman - Gross Petr | Peugeot 207 S2000 | Mogul Racing Team | 1:41:35.2 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | EuroOil Čepro Czech National Team | 1:42:33.6 | ||
3. | Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel | Fiat Abarth Grande Punto S2000 | JM Racing | 1:43:19.2 |
1. | Kresta Roman - Gross Petr | Peugeot 207 S2000 | Mogul Racing Team | 1:41:35.2 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | EuroOil Čepro Czech National Team | 1:42:33.6 | ||
3. | Tarabus Jaromír - Trunkát Daniel | Fiat Abarth Grande Punto S2000 | JM Racing | 1:43:19.2 |
Czech Republic #4 • Historic (CZ) #2 (coef 3)
2. 5. – 3. 5. 2008, Český Krumlov • entries/finish - 82/44 • asphalt 188,54 km
1. | Kresta Roman - Gross Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | Mogul Racing Team | 1:47:35.2 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | EuroOil Team | 1:48:35.9 | ||
3. | Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk | Mitsubishi Lancer Evo IX | 1:49:48.2 |
1. | Kresta Roman - Gross Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | Mogul Racing Team | 1:47:35.2 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | EuroOil Team | 1:48:35.9 | ||
3. | Valoušek Pavel jun. - Hrůza Zdeněk | Mitsubishi Lancer Evo IX | 1:49:48.2 |
1. | Tenkl Lubomír - Vosádka Jaroslav | BMW M3 E30 | Exces Super Bike Club | 1:42:39.1 | ||
2. | Hájek Ctirad - Perski Eduard | Opel Kadett Coupé | Exces Super Bike Club | 1:48:07.6 | ||
3. | Krejča Jan sen. - Soumar Jiří | Škoda 110 L | JSC Racing | 1:49:21.3 |
Czech Republic #3
3. 5. – 5. 5. 2007, Český Krumlov • entries/finish - 70/50 • asphalt 215,16 km
1. | Kresta Roman - Gross Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | Mogul Rally Team | 2:01:28.4 | ||
2. | Trojan Karel jun. - Řihák Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | Rallye Sport Promotion | 2:04:44.0 | ||
3. | Peták Josef - Benešová Alena | Renault Clio S1600 | Hroch Rally Team v AČR | 2:05:06.6 |
1. | Kresta Roman - Gross Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | Mogul Rally Team | 2:01:28.4 | ||
2. | Trojan Karel jun. - Řihák Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | Rallye Sport Promotion | 2:04:44.0 | ||
3. | Peták Josef - Benešová Alena | Renault Clio S1600 | Hroch Rally Team v AČR | 2:05:06.6 |
Czech Republic #4 • RSS #6
26. 5. – 27. 5. 2006, Český Krumlov • entries/finish - 82/55 • asphalt 199,40 km
1. | Vojtěch Štěpán - Palivec Štěpán | Peugeot 206 WRC | OMV Rally Team | 1:52:33.7 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | Czech National Team | 1:57:20.9 | ||
3. | Mörtl Achim - Schwarz Siegfried | Subaru Impreza STi N11 Spec C | Rallye Sport Promotion | 1:58:34.6 |
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Mitsubishi Lancer Evo IX | Czech National Team | 1:57:20.9 | ||
2. | Mörtl Achim - Schwarz Siegfried | Subaru Impreza STi N11 Spec C | Rallye Sport Promotion | 1:58:34.6 | ||
3. | Trojan Karel jun. - Řihák Petr | Mitsubishi Lancer Evo VII | ČKD Urban Pneu Rally Team | 1:59:34.8 |
1. | Vojtěch Štěpán - Palivec Štěpán | Peugeot 206 WRC | OMV Rally Team | 1:52:33.7 | ||
2. | Triner Emil - Omelka Marek | Škoda Fabia Kit Car | ČK motorsport | 2:03:29.0 | ||
3. | Flídr Leoš - Ehl Bohumil | Škoda Octavia WRC | SVC Náchod Motorsport | 2:04:51.4 |
Czech Republic #5
27. 5. – 28. 5. 2005, Český Krumlov • entries/finish - 87/43 • asphalt 205,70 km
1. | Vojtěch Štěpán - Ernst Michal | Peugeot 206 WRC | OMV Rally Team | 1:49:53.9 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus WRC '02 | EuroOil Team | 1:52:49.8 | ||
3. | Arazim Václav - Gál Julius | Mitsubishi Lancer Evo VIII | Hella Motorsport | 1:57:20.5 |
1. | Vojtěch Štěpán - Ernst Michal | Peugeot 206 WRC | OMV Rally Team | 1:49:53.9 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus WRC '02 | EuroOil Team | 1:52:49.8 | ||
3. | Arazim Václav - Gál Julius | Mitsubishi Lancer Evo VIII | Hella Motorsport | 1:57:20.5 |
Czech Republic #4
28. 5. – 29. 5. 2004, Český Krumlov • entries/finish - 84/51 • asphalt 191,29 km
1. | Kresta Roman - Tománek Jan | Subaru Impreza S9 WRC '03 | Styllex Tuning Prosport | 1:39:20.4 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus WRC '02 | EuroOil Team | 1:40:37.0 | ||
3. | Kopecký Jan - Schovánek Filip | Škoda Fabia WRC | Škoda Matador Team | 1:40:41.0 |
1. | Kresta Roman - Tománek Jan | Subaru Impreza S9 WRC '03 | Styllex Tuning Prosport | 1:39:20.4 | ||
2. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus WRC '02 | EuroOil Team | 1:40:37.0 | ||
3. | Kopecký Jan - Schovánek Filip | Škoda Fabia WRC | Škoda Matador Team | 1:40:41.0 |
Czech Republic #3
16. 5. – 17. 5. 2003, Český Krumlov • entries/finish - 96/55 • asphalt 198,95 km - (cancelled 6,48 km)
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus WRC '02 | Czech National Eurooil Team | 1:37:56.1 | ||
2. | Valoušek Pavel jun. - Houšť Vít | Toyota Corolla WRC | Barum Rally Team | 1:40:32.2 | ||
3. | Triner Emil - Horniaček Emil | Seat Cordoba WRC Evo3 | Seat Sport Czech | 1:40:43.5 |
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus WRC '02 | Czech National Eurooil Team | 1:37:56.1 | ||
2. | Valoušek Pavel jun. - Houšť Vít | Toyota Corolla WRC | Barum Rally Team | 1:40:32.2 | ||
3. | Triner Emil - Horniaček Emil | Seat Cordoba WRC Evo3 | Seat Sport Czech | 1:40:43.5 |
Czech Republic #3
16. 5. – 18. 5. 2002, Český Krumlov • entries/finish - 95/52 • asphalt 187,34 km - (cancelled 6,78 km)
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus WRC '01 | Barum Rally Team | 1:34:22.7 | ||
2. | Triner Emil - Hůlka Miloš | Seat Cordoba WRC Evo2 | Seat Sport Czech | 1:34:43.0 | ||
3. | Kopecký Jan - Schovánek Filip | Toyota Corolla WRC | Matador Pneusport | 1:36:38.3 |
1. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Ford Focus WRC '01 | Barum Rally Team | 1:34:22.7 | ||
2. | Triner Emil - Hůlka Miloš | Seat Cordoba WRC Evo2 | Seat Sport Czech | 1:34:43.0 | ||
3. | Kopecký Jan - Schovánek Filip | Toyota Corolla WRC | Matador Pneusport | 1:36:38.3 |
Czech Republic #3
17. 5. – 19. 5. 2001, Český Krumlov • entries/finish - 85/50 • asphalt 186,77 km - (cancelled 24,51 km)
1. | Triner Emil - Hůlka Miloš | Škoda Octavia WRC | Proracing | 1:30:35.2 | ||
2. | Hrdinka Tomáš - Gross Petr | Subaru Impreza S5 WRC '98 | Styllex Tuning Prosport | 1:30:35.2 | ||
3. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Toyota Corolla WRC | Thorn Racing | 1:31:42.4 |
1. | Triner Emil - Hůlka Miloš | Škoda Octavia WRC | Proracing | 1:30:35.2 | ||
2. | Hrdinka Tomáš - Gross Petr | Subaru Impreza S5 WRC '98 | Styllex Tuning Prosport | 1:30:35.2 | ||
3. | Pech Václav jun. - Uhel Petr | Toyota Corolla WRC | Thorn Racing | 1:31:42.4 |
Czech Republic #3
11. 5. – 13. 5. 2000, Český Krumlov • entries/finish - 94/53 • asphalt 170,23 km
1. | Kresta Roman - Tománek Jan | Škoda Octavia WRC | Škoda Motorsport | 1:28:28.1 | ||
2. | Hrdinka Tomáš - Jirátko Karel | Subaru Impreza S5 WRC '98 | Styllex Tuning Prosport | 1:28:55.4 | ||
3. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Mogul Rally Team | 1:30:40.9 |
1. | Kresta Roman - Tománek Jan | Škoda Octavia WRC | Škoda Motorsport | 1:28:28.1 | ||
2. | Hrdinka Tomáš - Jirátko Karel | Subaru Impreza S5 WRC '98 | Styllex Tuning Prosport | 1:28:55.4 | ||
3. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Mogul Rally Team | 1:30:40.9 |
Czech Republic #4
13. 5. – 14. 5. 1999, Český Krumlov • entries/finish - 83/56 • asphalt 196,11 km
1. | Dolák Milan - Palivec Jaroslav | Toyota Celica GT-Four | Hagelands Rallysport Team | 1:45:20.0 | ||
2. | Chovanec Stanislav - Holaň Karel | Ford Escort RS Cosworth | Matador Rally Team Slovakia | 1:45:48.2 | ||
3. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Benzina Mogul Team | 1:47:27.4 |
1. | Dolák Milan - Palivec Jaroslav | Toyota Celica GT-Four | Hagelands Rallysport Team | 1:45:20.0 | ||
2. | Chovanec Stanislav - Holaň Karel | Ford Escort RS Cosworth | Matador Rally Team Slovakia | 1:45:48.2 | ||
3. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Benzina Mogul Team | 1:47:27.4 |
Czech Republic #4
14. 5. – 16. 5. 1998, Český Krumlov • entries/finish - 89/55 • asphalt 257,60 km - (cancelled 79,10 km)
1. | Dolák Milan - Palivec Jaroslav | Toyota Corolla WRC | Hagelands Rallysport Team | 1:36:53.3 | ||
2. | Depping Dieter - Gottschalk Timo | Audi Coupé S2 | GX Tuning | 1:38:21.5 | ||
3. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Benzina Mogul Team | 1:40:13.7 |
1. | Dolák Milan - Palivec Jaroslav | Toyota Corolla WRC | Hagelands Rallysport Team | 1:36:53.3 | ||
2. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Benzina Mogul Team | 1:40:13.7 | ||
3. | Štolfa Jindřich - Fanta Miroslav | Citroën Saxo Kit Car | Citroën Solution | 1:40:56.4 |
Codriver Peter Šafár died after accident on SS13.
Czech Republic #4 (coef 3)
16. 5. – 17. 5. 1997, Český Krumlov • entries/finish - 77/50 • asphalt 211,79 km
1. | Dolák Milan - Palivec Jaroslav | Toyota Celica GT-Four (ST205) | Hagelands Rallysport Team | 1:55:27 | ||
2. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Benzina Mogul Team | 1:55:59 | ||
3. | Štolfa Jindřich - Fanta Miroslav | Škoda Felicia Kit Car | Czech National Team Škoda | 1:58:37 |
1. | Dolák Milan - Palivec Jaroslav | Toyota Celica GT-Four (ST205) | Hagelands Rallysport Team | 1:55:27 | ||
2. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Benzina Mogul Team | 1:55:59 | ||
3. | Štolfa Jindřich - Fanta Miroslav | Škoda Felicia Kit Car | Czech National Team Škoda | 1:58:37 |
Czech Republic #4 (coef 3) • Historic (CZ) #2
17. 5. – 19. 5. 1996, Český Krumlov • entries/finish - 83/50 • asphalt 211,40 km
1. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Benzina Mogul Team | 1:56:59 | ||
2. | Baumschlager Raimund - Wicha Klaus | Volkswagen Golf III GTi 16V | VW Aral Team ČR | 1:59:30 | ||
3. | Štolfa Jindřich - Fanta Miroslav | Škoda Felicia Kit Car | Škoda Motorsport | 1:59:35 |
1. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Benzina Mogul Team | 1:56:59 | ||
2. | Baumschlager Raimund - Wicha Klaus | Volkswagen Golf III GTi 16V | VW Aral Team ČR | 1:59:30 | ||
3. | Štolfa Jindřich - Fanta Miroslav | Škoda Felicia Kit Car | Škoda Motorsport | 1:59:35 |
Czech Republic #4 (coef 2)
5. 5. – 7. 5. 1995, Český Krumlov • entries/finish - 59/38 • asphalt 179,09 km
1. | Bertone Enrico - Chiapponi Massimo | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | CW Sport Zlín | 1:34:51 | ||
2. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Benzina Mogul Team | 1:37:34 | ||
3. | Výška Ladislav - Pech Jiří | Mazda 323 GT-R | Aspekta | 1:39:43 |
1. | Bertone Enrico - Chiapponi Massimo | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | CW Sport Zlín | 1:34:51 | ||
2. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Benzina Mogul Team | 1:37:34 | ||
3. | Výška Ladislav - Pech Jiří | Mazda 323 GT-R | Aspekta | 1:39:43 |
Czech Republic #3 (coef 2)
13. 5. – 14. 5. 1994, Český Krumlov • entries/finish - 74/58 • asphalt 197,77 km
1. | Deila Piergiorgio - Scalvini Pierangelo | Lancia Delta HF Integrale | V.I.P. MS by Nocentini | 1:35:01 | ||
2. | Bertone Enrico - Houšť Miroslav | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | CW Sport Zlín | 1:36:06 | ||
3. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Lancia Delta HF Integrale | V.I.P. MS by Nocentini | 1:37:25 |
1. | Deila Piergiorgio - Scalvini Pierangelo | Lancia Delta HF Integrale | V.I.P. MS by Nocentini | 1:35:01 | ||
2. | Bertone Enrico - Houšť Miroslav | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | CW Sport Zlín | 1:36:06 | ||
3. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Lancia Delta HF Integrale | V.I.P. MS by Nocentini | 1:37:25 |
Czech-Slovak #5 (coef 2)
7. 5. – 8. 5. 1993, Český Krumlov • entries/finish - 74/51 • asphalt 42,90 km
1. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Večerník Praha | 1:51:42 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Ford Sierra RS Cosworth | Pepsi Cola - Vitar | 1:52:46 | ||
3. | Trajbold Jan st. - Trajboldová-Váchová Eva | Ford Escort RS Cosworth | Ford Charouz | 2:00:00 |
1. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Escort RS Cosworth | Večerník Praha | 1:51:42 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Ford Sierra RS Cosworth | Pepsi Cola - Vitar | 1:52:46 | ||
3. | Trajbold Jan st. - Trajboldová-Váchová Eva | Ford Escort RS Cosworth | Ford Charouz | 2:00:00 |
Czech-Slovak #2
15. 5. – 17. 5. 1992, Český Krumlov • entries/finish - 72/38 • asphalt 169,86 km
1. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Sierra RS Cosworth | ARK Praha | 1:33:22 | ||
2. | Dolák Milan - Štanc Pavel | Ford Sierra RS Cosworth | Samsung | 1:38:29 | ||
3. | Holub Peter - Poulová Marcela | Volkswagen Golf II GTi 16V | PAMK Klatovy | 1:38:39 |
1. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Sierra RS Cosworth | ARK Praha | 1:33:22 | ||
2. | Dolák Milan - Štanc Pavel | Ford Sierra RS Cosworth | Samsung | 1:38:29 | ||
3. | Holub Peter - Poulová Marcela | Volkswagen Golf II GTi 16V | PAMK Klatovy | 1:38:39 |
Czech-Slovak #2
24. 5. – 26. 5. 1991, Český Krumlov • entries/finish - 83/45 • asphalt 207,06 km - (cancelled 6,55 km)
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Opel Kadett GSI | AK Mova Slušovice | 2:11:06 | ||
2. | Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk | Škoda Favorit 136 L | AK Škoda Vrchlabí | 2:12:05 | ||
3. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Sierra RS Cosworth | PZO Motokov | 2:12:10 |
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Opel Kadett GSI | AK Mova Slušovice | 2:11:06 | ||
2. | Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk | Škoda Favorit 136 L | AK Škoda Vrchlabí | 2:12:05 | ||
3. | Křeček Ladislav - Krečman Jan | Ford Sierra RS Cosworth | PZO Motokov | 2:12:10 |
Local Czech A #6
16. 11. – 17. 11. 1990, Český Krumlov • entries/finish - 98/75 • asphalt - gravel 69,60 km
1. | Endrych Jaroslav - Kounovský Antonín | Škoda 130 L | Jaren Team | 45:27 | ||
2. | Koutský Radek - Slanička Milan | Škoda 130 L | Státní statek Teplice | 46:55 | ||
3. | Trkal Vladimír - Palivec Jaroslav | Škoda 130 L | 47:09 |
1. | Endrych Jaroslav - Kounovský Antonín | Škoda 130 L | Jaren Team | 45:27 | ||
2. | Koutský Radek - Slanička Milan | Škoda 130 L | Státní statek Teplice | 46:55 | ||
3. | Trkal Vladimír - Palivec Jaroslav | Škoda 130 L | 47:09 |
Czechoslovakia #2
6. 5. – 7. 5. 1989, Český Krumlov • entries/finish - 107/61 • asphalt - gravel 171,50 km
1. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 1:42:52 | ||
2. | Sibera Pavel - Gross Petr | Škoda Favorit 136 L | AMK Škoda AZNP | 1:47:40 | ||
3. | Polášek Ivo - Mrkvan Stanislav | Škoda 130 L | Barum Team | 1:50:34 |
1. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 1:42:52 | ||
2. | Sibera Pavel - Gross Petr | Škoda Favorit 136 L | AMK Škoda AZNP | 1:47:40 | ||
3. | Polášek Ivo - Mrkvan Stanislav | Škoda 130 L | Barum Team | 1:50:34 |
Local Czech #3
23. 9. – 24. 9. 1988, Český Krumlov • entries/finish - 98/70 • asphalt - gravel 147,90 km
1. | Mrština Dalibor - Kabátek Bohuslav | Škoda 130 L | Strojní fakulta ČVÚT Praha | 1:09:27 | ||
2. | Zapadlo Miloslav - Dawson Karel | Škoda 130 L | ASK Stavby Praha | 1:09:42 | ||
3. | Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk | Škoda 130 L | AMK Vrchlabí | 1:10:22 |
1. | Mrština Dalibor - Kabátek Bohuslav | Škoda 130 L | Strojní fakulta ČVÚT Praha | 1:09:27 | ||
2. | Zapadlo Miloslav - Dawson Karel | Škoda 130 L | ASK Stavby Praha | 1:09:42 | ||
3. | Štolfa Jindřich - Hawel Zdeněk | Škoda 130 L | AMK Vrchlabí | 1:10:22 |
Local Czech #3
18. 9. – 19. 9. 1987, Český Krumlov • entries/finish - 97/75 • asphalt - gravel
1. | Fadrný František - Havlík Miroslav | Lada VAZ 2105 VFTS | JZD Mír Velký Bor | 1:16:29 | ||
2. | Stružka Jiří - Novický Ladislav | Lada VAZ 2105 VFTS | ASS Olomouc | 1:17:47 | ||
3. | Otisk Miroslav - Fadrná Libuše | Lada VAZ 2105 VFTS | JZD Dolany | 1:18:11 |
1. | Fadrný František - Havlík Miroslav | Lada VAZ 2105 VFTS | JZD Mír Velký Bor | 1:16:29 | ||
2. | Stružka Jiří - Novický Ladislav | Lada VAZ 2105 VFTS | ASS Olomouc | 1:17:47 | ||
3. | Otisk Miroslav - Fadrná Libuše | Lada VAZ 2105 VFTS | JZD Dolany | 1:18:11 |
Local Czech #3
19. 9. – 20. 9. 1986, Český Krumlov • entries/finish - 87/47 • asphalt - gravel 122,60 km
1. | Šefr Miroslav - Červený Vladislav | Škoda 130 LR | AMK Železný Brod | 1:12:51 | ||
2. | Racek Vlastimil - Pelc Jaroslav | Škoda 130 L | RK Liberec | 1:15:58 | ||
3. | Najman Václav - Dlouhý Petr | Škoda 130 LR | AMK Domousnice | 1:16:39 |
1. | Šefr Miroslav - Červený Vladislav | Škoda 130 LR | AMK Železný Brod | 1:12:51 | ||
2. | Racek Vlastimil - Pelc Jaroslav | Škoda 130 L | RK Liberec | 1:15:58 | ||
3. | Najman Václav - Dlouhý Petr | Škoda 130 LR | AMK Domousnice | 1:16:39 |
Local Czech #4
20. 9. – 21. 9. 1985, Český Krumlov • entries/finish - 98/75 • asphalt - gravel 97,00 km
1. | Chlustina Václav - Hrbek Miroslav | Lada VAZ 2105 VFTS | Sigma Olomouc | 57:16 | ||
2. | Kohout Rudolf - Fišr Vladimír | Lada VAZ 21011 | PAMK Klatovy | 59:30 | ||
3. | Berger Vladimír - Petera Zdeněk | Škoda 130 L | AMK Škoda AZNP | 1:00:00 |
1. | Chlustina Václav - Hrbek Miroslav | Lada VAZ 2105 VFTS | Sigma Olomouc | 57:16 | ||
2. | Kohout Rudolf - Fišr Vladimír | Lada VAZ 21011 | PAMK Klatovy | 59:30 | ||
3. | Berger Vladimír - Petera Zdeněk | Škoda 130 L | AMK Škoda AZNP | 1:00:00 |
SKP A #2
8. 6. – 9. 6. 1984, Český Krumlov • entries/finish - 102/78 • asphalt - gravel 59,60 km
1. | Procházka Pavel - Krečman Jan | Škoda 120 LS | AMK Hrádek nad Nisou | 39:23 | ||
2. | Berger Vladimír - Petera Zdeněk | Škoda 120 LS | JZD Svornost Horní Brusnice | 40:13 | ||
3. | Dolák Luboš - Krotil Jaroslav | Lada VAZ 21011 | ASK Stavby Praha | 40:29 |
1. | Procházka Pavel - Krečman Jan | Škoda 120 LS | AMK Hrádek nad Nisou | 39:23 | ||
2. | Berger Vladimír - Petera Zdeněk | Škoda 120 LS | JZD Svornost Horní Brusnice | 40:13 | ||
3. | Dolák Luboš - Krotil Jaroslav | Lada VAZ 21011 | ASK Stavby Praha | 40:29 |
Czechoslovakia #3
30. 5. – 31. 5. 1981, Český Krumlov • entries/finish - 100/68 • asphalt - gravel 195,45 km
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:53:18 | ||
2. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 1:53:53 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:55:37 |
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 RS | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:53:18 | ||
2. | Pavlík Leo - Šimek František | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 1:53:53 | ||
3. | Valoušek Pavel sen. - Jirátko Karel | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:55:37 |
Czechoslovakia #3
31. 5. – 1. 6. 1980, Český Krumlov • entries/finish - 102/70 • asphalt - gravel 177,00 km
1. | Pavlík Leo - Motl Bořivoj | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 1:38:55 | ||
2. | Křeček Ladislav - Ginsl Jaroslav | Škoda 130 RS | AMK Sigma Milo Team | 1:40:48 | ||
3. | Pech Václav sen. - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:40:51 |
1. | Pavlík Leo - Motl Bořivoj | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 1:38:55 | ||
2. | Křeček Ladislav - Ginsl Jaroslav | Škoda 130 RS | AMK Sigma Milo Team | 1:40:48 | ||
3. | Pech Václav sen. - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:40:51 |
Czechoslovakia #3
2. 6. – 3. 6. 1979, Český Krumlov • entries/finish - 107/68 • asphalt 161,80 km
1. | Pavlík Leo - Motl Bořivoj | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 1:29:11 | ||
2. | Pech Václav sen. - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:29:54 | ||
3. | Urban Jiří - Böhm Petr | Škoda 130 RS | Barum Team | 1:32:08 |
1. | Pavlík Leo - Motl Bořivoj | Renault 5 Alpine | Agroteam JZD Slušovice | 1:29:11 | ||
2. | Pech Václav sen. - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | Agroteam JZD Slušovice | 1:29:54 | ||
3. | Urban Jiří - Böhm Petr | Škoda 130 RS | Barum Team | 1:32:08 |
Czechoslovakia #4
3. 6. – 4. 6. 1978, Český Krumlov • entries/finish - 94/57 • asphalt - gravel
1. | Pavlík Leo - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | AMK JZD Slušovice | 1:10:02 | ||
2. | Sivík Josef - Čermák Miloslav | Renault 17 Gordini | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:10:47 | ||
3. | Krejbich Miloš - Hadrávek Václav | Fiat 124 | ASK Stavby Praha | 1:14:29 |
1. | Pavlík Leo - Gottfried Oldřich | Škoda 130 RS | AMK JZD Slušovice | 1:10:02 | ||
2. | Sivík Josef - Čermák Miloslav | Renault 17 Gordini | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:10:47 | ||
3. | Krejbich Miloš - Hadrávek Václav | Fiat 124 | ASK Stavby Praha | 1:14:29 |
Local Czech #2
4. 6. – 5. 6. 1977, Český Krumlov • entries/finish - 119/74 • asphalt - gravel
1. | Sajdl Jiří - Horecký Václav | Škoda 120 S | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:02:28 | ||
2. | Cipra Ivan - Pelcr Václav | Škoda 120 S | AMRK Plzeň | 1:02:41 | ||
3. | Muzikant Antonín - Lávička Miloslav | Škoda 120 S | AMK Praha 3 - Žižkov | 1:03:32 |
1. | Sajdl Jiří - Horecký Václav | Škoda 120 S | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:02:28 | ||
2. | Cipra Ivan - Pelcr Václav | Škoda 120 S | AMRK Plzeň | 1:02:41 | ||
3. | Muzikant Antonín - Lávička Miloslav | Škoda 120 S | AMK Praha 3 - Žižkov | 1:03:32 |
Czech Middle Championship #2
29. 5. – 30. 5. 1976, Český Krumlov • entries/finish - 108/65 • asphalt - gravel 54,40 km
1. | Urban Jiří - Mareček Jaroslav | Škoda 120 S | AMK Český Krumlov | 32:38 | ||
2. | Markvart František - Kožíšek Zbyněk | Škoda 120 S | ASK Plzeň | 32:45 | ||
3. | Pech Václav sen. - Pech Jiří | Škoda 120 S | ASK Plzeň | 33:37 |
1. | Urban Jiří - Mareček Jaroslav | Škoda 120 S | AMK Český Krumlov | 32:38 | ||
2. | Markvart František - Kožíšek Zbyněk | Škoda 120 S | ASK Plzeň | 32:45 | ||
3. | Pech Václav sen. - Pech Jiří | Škoda 120 S | ASK Plzeň | 33:37 |
1. | Urban Jiří - Mareček Jaroslav | Škoda 120 S | AMK Český Krumlov | 32:38 | ||
2. | Markvart František - Kožíšek Zbyněk | Škoda 120 S | ASK Plzeň | 32:45 | ||
3. | Pech Václav sen. - Pech Jiří | Škoda 120 S | ASK Plzeň | 33:37 |
Czech Middle Championship #3
21. 6. – 22. 6. 1975, Český Krumlov • entries/finish - 106/59 • asphalt - gravel 45,70 km
1. | Janoušek Jiří - Burda Josef | Lada VAZ 2103 MTX | AMK Mototechna Praha | 26:58 | ||
2. | Mařík Ladislav - Kolín Jan | Škoda 110 L Rallye | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 31:23 | ||
3. | Urban Jiří - Mareček Jaroslav | Škoda 120 S | AMK Český Krumlov | 31:43 |
1. | Janoušek Jiří - Burda Josef | Lada VAZ 2103 MTX | AMK Mototechna Praha | 26:58 | ||
2. | Mařík Ladislav - Kolín Jan | Škoda 110 L Rallye | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 31:23 | ||
3. | Urban Jiří - Mareček Jaroslav | Škoda 120 S | AMK Český Krumlov | 31:43 |
Local Championship A
22. 6. – 23. 6. 1974, Český Krumlov • entries/finish - ?/? • asphalt - gravel
1. | Lank Miroslav - Teichmann Jan | Polski Fiat 125p | AMK Varnsdorf |
Local Championship
30. 9. 1973, Český Krumlov • entries/finish - 99/78 • asphalt - gravel
1. | Kudláček Jaroslav - Dlouhý Ivo | Fiat 128 | AMK Bílá Labuť Praha | 9:02 | ||
2. | Lžičař Miroslav - Zítek Jiří | Fiat 125 | AMK Mototechna Praha | 9:04 | ||
3. | Pech Václav sen. - Pech Jiří | Škoda 1100 MB | ASK Plzeň | 9:12 |
1. | Kudláček Jaroslav - Dlouhý Ivo | Fiat 128 | AMK Bílá Labuť Praha | 9:02 | ||
2. | Lžičař Miroslav - Zítek Jiří | Fiat 125 | AMK Mototechna Praha | 9:04 | ||
3. | Pech Václav sen. - Pech Jiří | Škoda 1100 MB | ASK Plzeň | 9:12 |
Local Championship
28. 5. 1972, Český Krumlov • entries/finish - ?/? • asphalt 7,70 km
1. | Urban Jiří - Mareček Jaroslav | Škoda 120 S | ČSAD České Budějovice | |||
2. | Wallisch Jaroslav - Janouch Milan | AMK Český Krumlov | ||||
3. | Zdvíhal Pavel - Mazák Václav | Škoda 110 L | AMK Roudnice nad Labem |
Czech others
30. 5. 1971 • entries/finish - ?/? • asphalt
1. | Janouch Milan - ? | Škoda 1100 MB | ||||
2. | Fošum Stanislav - ? | Škoda 1100 MB | ||||
3. | Petr Vlastimil - ? |
amateur rally