Season 2019
Türkiye
Egea Gencler Kupasi (TR) 2019
9. 3. – 10. 3. 2019, Sarıkamış • entries/finish - 10/7 • snow - ice 52.92 km • Other years
1. | Ağaoğlu Hakkı - Güleren Erkan | Peugeot 207 S2000 | GP Garage My Team | 39:39.8 | ||
2. | Soylu Uğur - Tar Kerim | Mitsubishi Lancer Evo IX | 40:59.2 | |||
3. | Yucesan Ersin - Topkaya Dogukan | Mitsubishi Lancer Evo IX | 41:31.5 |
1. | Kiliç Buğra Can - Yilmaz Ali Emre | Fiat Egea 1.4 T-jet | 42:42.0 | |||
2. | Telkenar Onat - Eryalaz Efe | Fiat Egea 1.4 T-jet | 43:22.2 |
13. 4. – 14. 4. 2019, Izmir • Ege Otomobil Sporları Kulübü (EOSK) • entries/finish - 60/42 • asphalt 107.25 km • Other years
1. | Bostanci Murat - Vatansever Onur | Ford Fiesta R5 | Castrol Ford Team Türkiye | 1:11:10.2 | ||
2. | Çukurova Burak - Bostanci Vedat | Škoda Fabia R5 | BC Vision Motorsport | 1:11:22.7 | ||
3. | Fahri Deniz - Gücenmez Bahadir | Škoda Fabia R5 | BC Vision Motorsport | 1:12:48.1 |
1. | Türkkan Ali - Aslan Onur | Fiat Egea 1.4 T-jet | 1:19:26.5 | |||
2. | Kiliç Buğra Can - Yilmaz Ali Emre | Fiat Egea 1.4 T-jet | 1:24:28.6 | |||
3. | Telkenar Onat - Eryalaz Efe | Fiat Egea 1.4 T-jet | Egea Gençler Kupası | 1:26:23.2 |
13. 6. – 15. 6. 2019, Eskisehir • Eskişehir Otomobil Ve Motorspolari Kulübü (ESOK) • entries/finish - 59/48 • asphalt 145.80 km • Other years
1. | Bostanci Murat - Vatansever Onur | Ford Fiesta R5 | Castrol Ford Team Türkiye | 1:19:24.0 | ||
2. | Çukurova Burak - Bostanci Vedat | Škoda Fabia R5 | BC Vision Motorsport | 1:19:41.6 | ||
3. | Fahri Deniz - Gücenmez Bahadir | Škoda Fabia R5 | BC Vision Motorsport | 1:21:06.5 |
1. | Türkkan Ali - Aslan Onur | Fiat Egea 1.4 T-jet | Egea Gençler Kupası | 1:29:04.4 | ||
2. | Erdim Umit - Guray Sener | Fiat Egea 1.4 T-jet | Egea Gençler Kupası | 1:31:16.5 | ||
3. | Kiliç Buğra Can - Yilmaz Ali Emre | Fiat Egea 1.4 T-jet | 1:34:59.9 |
6. 7. – 7. 7. 2019, Istanbul • entries/finish - 52/35 • gravel 105.27 km • Other years
1. | Bostanci Murat - Vatansever Onur | Ford Fiesta R5 | Castrol Ford Team Türkiye | 1:14:28.2 | ||
2. | Çukurova Burak - Bostanci Vedat | Škoda Fabia R5 | BC Vision Motorsport | 1:15:18.0 | ||
3. | Fahri Deniz - Gücenmez Bahadir | Škoda Fabia R5 | BC Vision Motorsport | 1:15:53.0 |
1. | Telkenar Onat - Eryalaz Efe | Fiat Egea 1.4 T-jet | Egea Gençler Kupası | 1:26:18.1 | ||
2. | Türkkan Ali - Aslan Onur | Fiat Egea 1.4 T-jet | 1:31:36.6 |
12. 10. – 13. 10. 2019, Izmit • entries/finish - 60/36 • gravel 100.46 km • Other years
1. | Bostanci Murat - Vatansever Onur | Ford Fiesta R5 | Castrol Ford Team Türkiye | 1:19:19.7 | ||
2. | Çukurova Burak - Bostanci Vedat | Škoda Fabia R5 | BC Vision Motorsport | 1:20:09.3 | ||
3. | Alptürk Cevdet - Yucener Mustafa | Škoda Fabia R5 | 1:24:50.5 |
1. | Kiliç Buğra Can - Yilmaz Ali Emre | Fiat Egea 1.4 T-jet | Egea Gençler Kupası | 1:30:02.4 | ||
2. | Telkenar Onat - Eryalaz Efe | Fiat Egea 1.4 T-jet | 1:32:03.0 | |||
3. | Sarpkaya Kaan - Tamer Soner | Fiat Egea 1.4 T-jet | Egea Gençler Kupası | 1:44:21.2 |
Northern Cyprus run only in Day 1
1. 11. – 3. 11. 2019, Bursa • Bursa Otomobil Sporları Kulübü (BOSSEK) • entries/finish - 59/40 • asphalt 113.56 km - (cancelled 25.40 km) • Other years
1. | Çukurova Burak - Bostanci Vedat | Škoda Fabia R5 | BC Vision Motorsport | 52:37.2 | ||
2. | Banaz Bugra - Menderes Gurkal | Ford Fiesta R2T | Castrol Ford Team Türkiye | 55:18.9 | ||
3. | Türkkan Ali - Aslan Onur | Ford Fiesta R2T | Castrol Ford Team Türkiye | 55:35.1 |
1. | Kiliç Buğra Can - Yilmaz Ali Emre | Fiat Egea 1.4 T-jet | Egea Gençler Kupası | 58:57.1 | ||
2. | Telkenar Onat - Eryalaz Efe | Fiat Egea 1.4 T-jet | Egea Gençler Kupası | 59:43.8 | ||
3. | Yilmaz Yaman - Doğan Mesut Şafak | Fiat Egea 1.4 T-jet | Egea Gençler Kupası | 1:01:04.0 |