20. Humus Paide Ralli 2023
25. 8. – 26. 8. 2023, Paide • BTR Racing MTÜ • gravel 129.88 km • total distance including road sections - 524.88 km • Other years
#45
CKR Estonia
EMV8
LRC7
6
LRC7
6
Final results
31. overall
4. class 6
1. class EMV8
2. class LRC7
26. Estonia
12. Latvia
7. Latvia Junior
31. Baltic Sea
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after | |
SS1 Paide linn (2.05 km) | 1:57.9 | 32.
1. class EMV8 1. class LRC7 1. class 6 32. Baltic Sea 27. Estonia 17. Latvia 3. Latvia Junior |
62.6 km/h 4.98 s/km |
1:57.9 | 29.
1. class EMV8 1. class LRC7 1. class 6 24. Estonia 16. Latvia 29. Baltic Sea 3. Latvia Junior |
|
SS2 Põikva 1 (28.40 km) | 14:09.8 | 29.
1. class EMV8 1. class LRC7 1. class 6 29. Baltic Sea 24. Estonia 14. Latvia 5. Latvia Junior |
120.3 km/h 1.97 s/km |
16:07.7 | 26.
1. class EMV8 1. class LRC7 1. class 6 22. Estonia 13. Latvia 26. Baltic Sea 4. Latvia Junior |
|
"Katse oli äge ja meeldis." | ||||||
SS3 Paide linn 2 (2.05 km) | 1:58.1 | 39.
2. class EMV8 1. class LRC7 3. class 6 39. Baltic Sea 33. Estonia 13. Latvia 6. Latvia Junior |
62.5 km/h 6.59 s/km |
18:05.8 | 24.
1. class EMV8 1. class LRC7 1. class 6 20. Estonia 10. Latvia 24. Baltic Sea 4. Latvia Junior |
|
2. leg | ||||||
SS4 Preedi 1 (13.90 km) | 7:28.3 | 41.
1. class EMV8 2. class LRC7 4. class 6 41. Baltic Sea 35. Estonia 17. Latvia 7. Latvia Junior |
111.6 km/h 3.52 s/km |
25:34.1 | 32.
1. class EMV8 1. class LRC7 3. class 6 27. Estonia 11. Latvia 32. Baltic Sea 5. Latvia Junior |
|
SS5 Kodasema 1 (8.24 km) | 4:19.1 | 35.
1. class EMV8 2. class LRC7 5. class 6 35. Baltic Sea 30. Estonia 15. Latvia 5. Latvia Junior |
114.5 km/h 2.74 s/km |
29:53.2 | 31.
1. class EMV8 1. class LRC7 3. class 6 26. Estonia 11. Latvia 31. Baltic Sea 5. Latvia Junior |
|
SS6 Rava 1 (12.35 km) | 6:38.0 | 38.
1. class EMV8 3. class LRC7 6. class 6 38. Baltic Sea 33. Estonia 17. Latvia 7. Latvia Junior |
111.7 km/h 2.81 s/km |
36:31.2 | 32.
1. class EMV8 1. class LRC7 3. class 6 27. Estonia 12. Latvia 32. Baltic Sea 5. Latvia Junior |
|
SS7 Preedi 2 (13.90 km) | 7:17.5 | 43.
1. class EMV8 3. class LRC7 5. class 6 43. Baltic Sea 37. Estonia 18. Latvia 7. Latvia Junior |
114.4 km/h 3.22 s/km |
43:48.7 | 34.
1. class EMV8 2. class LRC7 4. class 6 29. Estonia 13. Latvia 34. Baltic Sea 6. Latvia Junior |
|
SS8 Kodasema 2 (8.24 km) | 4:17.3 | 41.
1. class EMV8 3. class LRC7 6. class 6 41. Baltic Sea 36. Estonia 17. Latvia 7. Latvia Junior |
115.3 km/h 3.57 s/km |
48:06.0 | 33.
1. class EMV8 2. class LRC7 4. class 6 28. Estonia 12. Latvia 33. Baltic Sea 6. Latvia Junior |
|
SS9 Rava 2 (12.35 km) | 6:38.0 | 65.
1. class EMV8 4. class LRC7 13. class 6 65. Baltic Sea 51. Estonia 25. Latvia 9. Latvia Junior |
111.7 km/h 3.58 s/km |
54:44.0 | 35.
1. class EMV8 2. class LRC7 4. class 6 29. Estonia 13. Latvia 35. Baltic Sea 7. Latvia Junior |
|
SS10 Põikva 2 (28.40 km) | 13:53.3 | 28.
1. class EMV8 2. class LRC7 4. class 6 28. Baltic Sea 25. Estonia 12. Latvia 6. Latvia Junior |
122.7 km/h 2.52 s/km |
1:08:37.3 | 31.
1. class EMV8 2. class LRC7 4. class 6 26. Estonia 12. Latvia 31. Baltic Sea 7. Latvia Junior |
|
"Katse oli ideaalne, kõik laabus väga hästi." |