19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#110
Gumárne 1. mája Púchov
A/Š120LS
Final results
28. overall
8. class A/Š120LS
28. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 6:12 (372) | 49.
19. class A/Š120LS 49. Czechoslovakia |
|
6:12 (372) | 49.
19. class A/Š120LS 49. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 10:17 (617) | 39.
17. class A/Š120LS 39. Czechoslovakia |
|
16:29 (989) | 40.
19. class A/Š120LS 40. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:22 (502) | 31.
11. class A/Š120LS 31. Czechoslovakia |
|
24:51 (1491) | 36.
16. class A/Š120LS 36. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 12:05 (725) | 54.
19. class A/Š120LS 54. Czechoslovakia |
|
36:56 (2216) | 37.
16. class A/Š120LS 37. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 10:02 (602) | 41.
15. class A/Š120LS 41. Czechoslovakia |
|
46:58 (2818) | 38.
15. class A/Š120LS 38. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 8:23 (503) | 33.
10. class A/Š120LS 33. Czechoslovakia |
|
55:21 (3321) | 37.
14. class A/Š120LS 37. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 8:00 (480) | 44.
16. class A/Š120LS 44. Czechoslovakia |
|
1:03:21 (3801) | 37.
14. class A/Š120LS 37. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:56 (296) | 46.
15. class A/Š120LS 46. Czechoslovakia |
|
1:08:17 (4097) | 36.
14. class A/Š120LS 36. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 5:12 (312) | 47.
15. class A/Š120LS 47. Czechoslovakia |
|
1:13:29 (4409) | 36.
14. class A/Š120LS 36. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:52 (292) | 38.
13. class A/Š120LS 38. Czechoslovakia |
|
1:18:21 (4701) | 35.
13. class A/Š120LS 35. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 12:02 (722) | 47.
15. class A/Š120LS 47. Czechoslovakia |
|
1:30:23 (5423) | 36.
12. class A/Š120LS 36. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 6:30 (390) | 44.
13. class A/Š120LS 44. Czechoslovakia |
|
1:36:53 (5813) | 36.
12. class A/Š120LS 36. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 10:52 (652) | 31.
10. class A/Š120LS 31. Czechoslovakia |
|
1:47:45 (6465) | 33.
11. class A/Š120LS 33. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 9:07 (547) | 29.
7. class A/Š120LS 29. Czechoslovakia |
|
1:56:52 (7012) | 31.
9. class A/Š120LS 31. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:49 (349) | 24.
7. class A/Š120LS 24. Czechoslovakia |
|
2:02:41 (7361) | 31.
9. class A/Š120LS 31. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 11:11 (671) | 20.
7. class A/Š120LS 20. Czechoslovakia |
|
2:13:52 (8032) | 30.
9. class A/Š120LS 30. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 9:27 (567) | 27.
8. class A/Š120LS 27. Czechoslovakia |
|
2:23:19 (8599) | 30.
9. class A/Š120LS 30. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 8:43 (523) | 31.
10. class A/Š120LS 31. Czechoslovakia |
|
2:32:02 (9122) | 29.
9. class A/Š120LS 29. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 5:03 (303) | 33.
9. class A/Š120LS 33. Czechoslovakia |
|
2:37:05 (9425) | 29.
9. class A/Š120LS 29. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 5:18 (318) | 33.
10. class A/Š120LS 33. Czechoslovakia |
|
2:42:23 (9743) | 29.
9. class A/Š120LS 29. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 5:04 (304) | 32.
8. class A/Š120LS 32. Czechoslovakia |
|
2:47:37 (10057) 0:10 |
28.
8. class A/Š120LS 28. Czechoslovakia |
Penalty 0:10 |