19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#96
AMK Praha 3 - Žižkov
A/1300
Final results
16. overall
8. class A/1300
16. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 6:24 (384) | 63.
27. class A/1300 63. Czechoslovakia |
|
6:24 (384) | 63.
27. class A/1300 63. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 10:38 (638) | 50.
23. class A/1300 50. Czechoslovakia |
|
17:02 (1022) | 53.
23. class A/1300 53. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:03 (483) | 9.
4. class A/1300 9. Czechoslovakia |
|
25:05 (1505) | 37.
16. class A/1300 37. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 11:32 (692) | 35.
23. class A/1300 35. Czechoslovakia |
|
36:37 (2197) | 35.
15. class A/1300 35. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 9:21 (561) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
|
45:58 (2758) | 28.
13. class A/1300 28. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 7:58 (478) | 7.
3. class A/1300 7. Czechoslovakia |
|
53:56 (3236) | 25.
13. class A/1300 25. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:32 (452) | 19.
12. class A/1300 19. Czechoslovakia |
|
1:01:28 (3688) | 25.
13. class A/1300 25. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:42 (282) | 23.
14. class A/1300 23. Czechoslovakia |
|
1:06:10 (3970) | 24.
12. class A/1300 24. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 4:53 (293) | 19.
9. class A/1300 19. Czechoslovakia |
|
1:11:03 (4263) | 22.
10. class A/1300 22. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:55 (295) | 42.
22. class A/1300 42. Czechoslovakia |
|
1:15:58 (4558) | 23.
12. class A/1300 23. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 11:23 (683) | 29.
19. class A/1300 29. Czechoslovakia |
|
1:27:21 (5241) | 23.
13. class A/1300 23. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 5:40 (340) | 16.
9. class A/1300 16. Czechoslovakia |
|
1:33:01 (5581) | 22.
12. class A/1300 22. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 10:02 (602) | 18.
10. class A/1300 18. Czechoslovakia |
|
1:43:03 (6183) | 21.
12. class A/1300 21. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 8:48 (528) | 22.
13. class A/1300 22. Czechoslovakia |
|
1:51:51 (6711) | 21.
12. class A/1300 21. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:27 (327) | 9.
3. class A/1300 9. Czechoslovakia |
|
1:57:18 (7038) | 21.
12. class A/1300 21. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 11:21 (681) | 22.
11. class A/1300 22. Czechoslovakia |
|
2:08:39 (7719) | 18.
10. class A/1300 18. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 8:54 (534) | 15.
7. class A/1300 15. Czechoslovakia |
|
2:17:33 (8253) | 18.
10. class A/1300 18. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 8:02 (482) | 17.
8. class A/1300 17. Czechoslovakia |
|
2:25:35 (8735) | 18.
10. class A/1300 18. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 4:48 (288) | 17.
10. class A/1300 17. Czechoslovakia |
|
2:30:23 (9023) | 18.
10. class A/1300 18. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 4:57 (297) | 12.
5. class A/1300 12. Czechoslovakia |
|
2:35:20 (9320) | 18.
10. class A/1300 18. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 4:45 (285) | 14.
8. class A/1300 14. Czechoslovakia |
|
2:40:15 (9615) 0:10 |
16.
8. class A/1300 16. Czechoslovakia |
Penalty 0:10 |