Season 1987
Czech Republic
Czechoslovakia 1987
22. 5. – 24. 5. 1987, Klatovy • entries/finish - 108/66 • asphalt - gravel 224.94 km • Other years
1. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 2:11:38 | ||
2. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 2:12:48 | ||
3. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 2:18:32 |
1. | Sedlář Jiří - Častulík Josef | Škoda 130 LR | JZD Podhoran Lukov | 2:11:38 | ||
2. | Pavlík Leo - Jirátko Karel | Audi Coupé Quattro | AMK JZD Slušovice | 2:12:48 | ||
3. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 2:18:32 |
26. 6. – 28. 6. 1987, Teplice • entries/finish - 109/69 • asphalt - gravel 198.74 km • Other years
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:44:24 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 1:46:50 | ||
3. | Sivík Josef - Nesrstová Jana | Škoda 130 LR | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:47:23 |
1. | Křeček Ladislav - Motl Bořivoj | Škoda 130 LR | AZNP Škoda Mladá Boleslav | 1:44:24 | ||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 1:46:50 | ||
3. | Sivík Josef - Nesrstová Jana | Škoda 130 LR | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:47:23 |
21. 8. – 22. 8. 1987, Košice • entries/finish - 101/71 • asphalt 168.38 km - (cancelled 15.80 km) • Other years
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 1:31:32 | ||
2. | Sivík Josef - Nesrstová Jana | Škoda 130 LR | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:31:46 | ||
3. | Dolák Milan - Palivec Jaroslav | Škoda 130 LR | ASK Stavby Praha | 1:32:50 |
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 1:31:32 | ||
2. | Sivík Josef - Nesrstová Jana | Škoda 130 LR | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 1:31:46 | ||
3. | Dolák Milan - Palivec Jaroslav | Škoda 130 LR | ASK Stavby Praha | 1:32:50 |
9. 10. – 10. 10. 1987, Příbram • entries/finish - 125/75 • asphalt - gravel 217.04 km • Other years
1. | Bannert Helmut - Buchecker Willi | Opel Ascona 400 | 2:14:28 | |||
2. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 2:15:18 | ||
3. | Pipota Zdeněk - Šedivý Pavel | Škoda 130 LR | Chemopetrol Litvínov | 2:18:28 |
1. | Blahna Václav - Schovánek Pavel | Lada VAZ 2105 VFTS | AMK JZD Slušovice | 2:15:18 | ||
2. | Pipota Zdeněk - Šedivý Pavel | Škoda 130 LR | Chemopetrol Litvínov | 2:18:28 | ||
3. | Sivík Josef - Nesrstová Jana | Škoda 130 LR | AMK Rudý Říjen Otrokovice | 2:19:17 |
Standings - drivers
TOTAL | ||||||||
1. | Šnajdr Vladimír st. |
20 [1.] | R |
12 [3.] |
15 [2.] |
47 |
||
2. | Sklenář Milan | R |
6 [6.] |
20 [1.] |
20 [1.] |
46 |
||
3. | Bubník Dušan |
10 [4.] |
20 [1.] | R |
12 [3.] |
42 |
||
4. | Trnka Vítězslav |
15 [2.] |
8 [5.] |
8 [5.] | R |
31 |
||
5. | Císař Antonín | R |
12 [3.] |
15 [2.] | R |
27 |
||
6. | Kubica Drahomír | R |
15 [2.] |
10 [4.] | R |
25 |
||
7. | Svoboda František |
12 [3.] |
10 [4.] | - | R |
22 |
||
8. | Terezčák Marian | - | - |
6 [6.] | - |
6 |