Rallye PAL Tábor 1983
28. 5. 1983, Tábor • asphalt - gravel 70.72 km • total distance including road sections - 226.00 km • Other years
Entry list
total entries 93 (93 on list)
#1 |
Škoda 120 LS AMK ČSUP Hamr u České Lípy |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#2 |
Škoda 120 LS ASK Stavby Praha |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#4 |
Škoda 120 LS ÚAMK Škoda Mladá Boleslav |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#5 |
Škoda 120 LS ASK ŽOS Česká Lípa |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#6 |
Škoda 120 LS ASK Stavby Praha |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#7 |
Škoda 120 LS TJ Spartak Pernštejn |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#8 |
Škoda 120 LS AMK Rakovník |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#9 |
Škoda 120 LS ZO Pila |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#10 |
Škoda 120 LS AMRK Plzeň |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#11 |
Škoda 120 LS AMK Příbram |
PBC*** | A/Š120LS |
Local Championship A |
||||
#12 |
Škoda 120 LS AMK Mariánské Lázně |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#13 |
Škoda 120 LS AMK Staňkov |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#14 |
Škoda 120 LS AMK Sušice |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#15 |
Škoda 120 LS PZO Motokov |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#17 |
Škoda 120 LS ZJF Chomutov |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#18 |
Škoda 120 LS AMK Bílá Labuť Praha |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#20 |
Škoda 120 LS AMK Březno u Chomutova |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#21 |
Škoda 120 LS AMK Doksy |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#22 |
Škoda 120 LS AMK Doksy |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#24 |
Škoda 120 LS Poldi Kladno |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#25 |
Škoda 120 LS AMK Nýrsko |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#26 |
Škoda 120 LS PAMK Klatovy |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#28 |
Škoda 120 LS AMK Plzeň - Slovany |
A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#29 | Škoda 120 LS | A/Š120LS |
Local Championship A |
|||||
#30 |
Trabant P601 AMK Zlonice |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#31 |
Trabant P601 AMK Nymburk |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#32 |
Trabant P601 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#33 |
Trabant P601 AMK Blatná |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#34 |
Trabant P601 AMK Secheza Lovosice |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#36 |
Trabant P601 AMK Secheza Lovosice |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#37 |
Trabant P601 AMK ČST Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#38 |
Trabant P601 AMK Zdíkov |
PT *** | A2/700 |
Local Championship A |
||||
#39 |
Trabant P601 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#40 |
Trabant P601 ASK VTŽ Chomutov |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#41 | Trabant P601 | A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#42 |
Trabant P601 AMK Nový Bor |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#44 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#45 |
Trabant P601 SST Postoloprty |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#46 |
Trabant P601 AMK Praha 5 - Řeporyje |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#47 |
Trabant P601 AMK Plzeň - střed |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#48 |
Trabant P601 AMK Plzeň - střed |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#55 |
Trabant P601 AMK Duchcov |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#58 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#59 |
Trabant P601 AMK Praha 5 - Řeporyje |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#61 |
Škoda 120 L AMK Praha 3 - Žižkov |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#62 |
Lada VAZ 21011 AMK Černý Potok |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#63 |
Lada VAZ 21011 AMK Secheza Lovosice |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#69 |
Lada VAZ 21011 AMK Benešov nad Ploučnicí |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#71 |
Škoda 110 RC AMK Liberec |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#73 |
Škoda 120 L AMK Sev. Konstruktiva Chomutov |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#74 |
Lada VAZ 21011 AMK II. Mlýn Chomutov |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#77 |
Lada VAZ 2101 AMRK Plzeň |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#78 |
Lada VAZ 21011 AMK Duchcov |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#79 |
Lada VAZ 21011 AMK Praha 5 - Řeporyje |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#80 |
Lada VAZ 2101 AMK Velké Hamry |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#81 |
Škoda 110 ASK Stavby Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#84 |
Škoda 120 LS AS SVED Liberec |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#85 |
Škoda 110 R AMK Plzeň - střed |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#86 |
Škoda 120 L AMK Poděbrady |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#87 |
Lada VAZ 21011 AMK II. Mlýn Chomutov |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#89 |
Škoda 110 R AMK Praha 7 - Holešovice |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#90 |
Lada VAZ 21011 ASK Stavby Praha |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#91 |
Lada VAZ 21011 PAMK Klatovy |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#92 |
Škoda 120 ASK Karlovy Vary |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#93 |
Škoda 105 S ASK Plzeň |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#94 |
Lada VAZ 21011 AMK Praha 3 - Žižkov |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#98 |
Lada VAZ 2103 AMK Petrovice |
A/1600 |
Local Championship A |
|||||
#99 |
Lada VAZ 2103 AMK ETI Březová |
A/1600 |
Local Championship A |
|||||
#100 |
Lada VAZ 2103 PAMK Klatovy |
A/1600 |
Local Championship A |
|||||
#102 |
Fiat 127 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#104 |
Wartburg 353 ASK Stavby Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#106 |
Škoda 110 LS Aero Vodochody |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#108 |
Škoda 110 R AMK Roudnice nad Labem |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#109 |
Škoda 110 R AMK Veselá |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#110 |
Škoda 110 LS AMK Úvaly |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#111 |
Škoda 110 AMK Nový Bor |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#112 |
Škoda 110 LS AMK Myslív |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#115 |
Škoda 110 RC AMK Dnešice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#116 |
Zastava 1100 AMK Plzeň - Doubravka |
A/1300 |
Local Championship A |
|||||
#119 |
Škoda 110 RC AMK Pačejov |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#120 |
Škoda 110 RC ARK Mladá Boleslav |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#123 |
Škoda 110 L AMK Praha 5 - Řeporyje |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#125 |
Škoda 110 RC AMK Motorlet Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#127 |
Škoda 110 R AMK Blatná |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#132 |
Škoda 130 RS AMK Mariánské Lázně |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#133 |
Škoda 130 RS Geodézie Liberec |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#134 |
Lada VAZ 21011 MTX ČVUT Praha |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#135 |
Lada VAZ 2103 JZD ČSSP Zbiroh |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#136 |
Škoda 130 RS AMK Nejdek |
KVC*** | A2/1600 |
Local Championship A |
||||
#139 |
Škoda 130 RS AMK Praha 5 - Řeporyje |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#140 |
Lada VAZ 21011 ASK Stavby Praha |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#141 |
Trabant P601 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/700 |
Local Championship A |
|||||
#142 |
Škoda 120 L AMK Čemíny |
A/1300 |
Local Championship A |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,