46. Rally Bohemia 2019
12. 7. – 14. 7. 2019, Mladá Boleslav • Autoklub Bohemia Sport • asphalt 160.58 km • total distance including road sections - 551.00 km • Other years
#18
L Racing team
2
Final results
10. overall
10. class 2
8. Czech Republic
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after | |
SS1 Scala Gladiator Sosnová 1 (1.61 km) | 1:20.2 | 18.
15. class 2 15. Czech Republic |
72.3 km/h 3.60 s/km |
1:20.2 | 18.
15. class 2 15. Czech Republic |
|
SS2 Scala Gladiator Sosnová 2 (1.61 km) | 1:19.7 | 15.
12. class 2 13. Czech Republic |
72.7 km/h 3.17 s/km |
2:39.9 | 19.
15. class 2 16. Czech Republic |
|
SS3 Škoda Auto Staroměstská 1 (4.94 km) | 3:50.3 | 20.
14. class 2 18. Czech Republic |
77.2 km/h 4.33 s/km |
6:30.2 | 19.
15. class 2 17. Czech Republic |
|
SS4 Hradčany 1 (7.67 km) | 4:53.3 | 17.
12. class 2 15. Czech Republic |
94.1 km/h 3.42 s/km |
11:23.5 | 17.
14. class 2 15. Czech Republic |
|
SS5 Rašovka 1 (5.97 km) | 3:57.2 | 18.
15. class 2 16. Czech Republic |
90.6 km/h 3.23 s/km |
15:20.7 | 17.
15. class 2 15. Czech Republic |
|
SS6 Milíře 1 (8.06 km) | 4:58.8 | 16.
13. class 2 14. Czech Republic |
97.1 km/h 3.18 s/km |
20:19.5 | 16.
14. class 2 14. Czech Republic |
|
SS7 Mogul Bzí 1 (8.87 km) | 6:25.8 | 20.
14. class 2 18. Czech Republic |
82.8 km/h 6.37 s/km |
26:45.3 | 16.
14. class 2 14. Czech Republic |
|
SS8 Střevelná 1 (7.00 km) | 4:03.5 | 13.
11. class 2 11. Czech Republic |
103.5 km/h 1.86 s/km |
30:48.8 | 16.
14. class 2 14. Czech Republic |
|
Je to náročný, ale baví nás to, pneu máme takový mix, takže to není tak špatné. | ||||||
SS9 Hradčany 2 (7.67 km) | 4:51.1 | 14.
12. class 2 12. Czech Republic |
94.9 km/h 2.88 s/km |
35:39.9 | 16.
14. class 2 14. Czech Republic |
|
SS10 Rašovka 2 (5.97 km) | 3:48.6 | 15.
13. class 2 13. Czech Republic |
94.0 km/h 2.36 s/km |
39:28.5 | 15.
13. class 2 13. Czech Republic |
|
SS11 Milíře 2 (8.06 km) | 4:59.9 | 4.
3. class 2 4. Czech Republic |
96.8 km/h 2.61 s/km |
44:28.4 | 13.
11. class 2 11. Czech Republic |
|
SS12 Mogul Bzí 2 (8.87 km) | 6:03.5 | 12.
10. class 2 10. Czech Republic |
87.8 km/h 2.93 s/km |
50:31.9 | 13.
11. class 2 11. Czech Republic |
|
SS13 Střevelná 2 (7.00 km) | 4:06.0 | 12.
10. class 2 10. Czech Republic |
102.4 km/h 2.66 s/km |
54:37.9 | 13.
11. class 2 11. Czech Republic |
|
Celý odpoledne výborný, změnili jsme nastavení, trefili celkem gumy. Vyhnuli jsme se tomu defektu, měli jsme to napsaný. | ||||||
2. leg | ||||||
SS14 Kvítkovice 1 (7.23 km) | 4:16.4 | 11.
10. class 2 9. Czech Republic |
101.5 km/h 2.45 s/km |
58:54.3 | 13.
11. class 2 11. Czech Republic |
|
Na startu bydlí babička, tak to tu docela znám. | ||||||
SS15 Chloudov 1 (7.26 km) | 5:12.0 | 16.
10. class 2 14. Czech Republic |
83.8 km/h 4.01 s/km |
1:04:06.3 | 12.
10. class 2 10. Czech Republic |
|
SS16 Radostín 1 (21.68 km) | 12:40.2 | 8.
7. class 2 6. Czech Republic |
102.7 km/h 2.00 s/km |
1:16:46.5 | 10.
9. class 2 8. Czech Republic |
|
To auto je senzační, já v něm mám ještě velké rezervy. | ||||||
SS17 Kvítkovice 2 (7.23 km) | 4:12.2 | 11.
10. class 2 9. Czech Republic |
103.2 km/h 2.30 s/km |
1:21:08.7 0:10 |
10.
9. class 2 8. Czech Republic |
|
Penalty 0:10 - Jump start | ||||||
SS18 Chloudov 2 (7.26 km) | 4:53.8 | 11.
10. class 2 9. Czech Republic |
89.0 km/h 2.55 s/km |
1:26:02.5 0:10 |
10.
9. class 2 8. Czech Republic |
|
SS19 Radostín 2 (21.68 km) | 13:53.8 | 8.
8. class 2 6. Czech Republic |
93.6 km/h 0.85 s/km |
1:39:56.3 0:10 |
10.
10. class 2 8. Czech Republic |
|
SS20 Škoda Auto Staroměstská 2 (4.94 km) | 3:44.1 | 11.
11. class 2 9. Czech Republic |
79.4 km/h 3.02 s/km |
1:43:40.4 0:10 |
10.
10. class 2 8. Czech Republic |
|
Úžasný, bojovali jsme, Sychrov na vodě se nám povedl, díky týmu. |