46. SATA Rallye Açores 2011
IRC #6 • European Cup South #3 [coef 10] • IRC 2WD #6 • IRC Production #6 • Portugal #4 • Açores #4 • Taça da Região Autónoma #4
14. 7. – 16. 7. 2011, Ponta Delgada • Grupo Desportivo Comercial • gravel 205.09 km - (cancelled 25.77 km) • Other years
#5
Škoda UK
2
Final results
2. overall
2. class 2
2. IRC
2. European Cup South
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after | |
SS1 Lagoa - Marques 1 (13.06 km) | 8:41.9 | 1.
1. class 2 1. IRC 1. European Cup South |
90.1 km/h |
8:41.9 | 1.
1. class 2 1. IRC 1. European Cup South |
|
Snazili jsme se o dobry rytmus a moc netlacit na pilu. Vypada to, ze se to povedlo. | ||||||
SS2 Coroa da Mata 1 (7.50 km) | 6:28.6 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
69.5 km/h 0.44 s/km |
15:10.5 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
SS3 SS Grupo Marques 1 (2.00 km) | 2:02.6 | 8.
7. class 2 8. IRC 8. European Cup South |
58.7 km/h 2.60 s/km |
17:13.1 | 3.
3. class 2 3. IRC 3. European Cup South |
|
2. leg | ||||||
SS4 Batalha Golfe 1 (7.90 km) | 5:41.2 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
83.4 km/h 0.13 s/km |
22:54.3 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
Je to dobre, auto opet funguje a ja se dostavam do toho spravneho rytmu. Snazime se nic netrefit a zajet spolehlive. | ||||||
SS5 Feteiras 1 (7.47 km) | cancelled | |||||
SS6 Sete Cidades 1 (18.30 km) | 13:49.3 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
79.4 km/h 0.16 s/km |
36:43.6 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
SS7 Batalha Golfe 2 (7.90 km) | 5:32.3 | 1.
1. class 2 1. IRC 1. European Cup South |
85.6 km/h |
42:15.9 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
Celekm dobre, na trati byly velke kameny ale podarilo se mi vsechny objet. Chceme dohnat Juha. | ||||||
SS8 Feteiras 2 (7.47 km) | 5:50.5 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
76.7 km/h 0.24 s/km |
48:06.4 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
SS9 Sete Cidades 2 (18.30 km) | cancelled | |||||
SS10 Remédios - Água de Pau (7.15 km) | 4:56.8 | 1.
1. class 2 1. IRC 1. European Cup South |
86.7 km/h |
53:03.2 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
SS11 Lagoa - Marques 2 (13.06 km) | 8:29.6 | 1.
1. class 2 1. IRC 1. European Cup South |
92.3 km/h |
1:01:32.8 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
SS12 Coroa da Mata 2 (7.50 km) | 6:14.3 | 1.
1. class 2 1. IRC 1. European Cup South |
72.1 km/h |
1:07:47.1 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
3. leg | ||||||
SS13 Graminhais 1 (20.80 km) | 15:46.7 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
79.1 km/h 0.08 s/km |
1:23:33.8 | 1.
1. class 2 1. IRC 1. European Cup South |
|
SS14 Tronqueira 1 (21.94 km) | 18:47.6 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
70.0 km/h 0.63 s/km |
1:42:21.4 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
SS15 SS Grupo Marques 1 (2.00 km) | 1:59.4 | 1.
1. class 2 1. IRC 1. European Cup South |
60.3 km/h |
1:44:20.8 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
SS16 Graminhais 2 (20.80 km) | 16:12.5 | 4.
4. class 2 4. IRC 4. European Cup South |
77.0 km/h 0.85 s/km |
2:00:33.3 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |
|
SS17 Tronqueira 2 (21.94 km) | 19:12.8 | 5.
5. class 2 5. IRC 5. European Cup South |
68.5 km/h 0.66 s/km |
2:19:46.1 | 2.
2. class 2 2. IRC 2. European Cup South |