5. Rallye Osvobození 1978
8. 7. 1978, Pačejov • asphalt - gravel 37.16 km • Other years
Entry list
total entries 124 (124 on list)
#1 |
Škoda 110 LS AMK Secheza Lovosice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#4 |
Škoda 110 LS ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#5 |
Škoda 110 LS ASK Karlovy Vary |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#7 |
AMK PAL Tábor |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#8 |
Škoda 110 LS AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#10 |
Škoda 110 LS AMK Libčice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#11 |
Škoda 110 LS AMK České Budějovice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#12 |
Škoda 110 L ASK Plzeň |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#13 |
Škoda 110 L AMK Mariánské Lázně |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#14 |
Škoda 100 SHD Most |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#15 | Škoda 100 | A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#17 |
Škoda 110 L AMK Plzeň - Doubravka |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#19 |
Škoda 100 AMK Pelhřimov |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#20 |
Škoda 110 LS AMK Sedlčany |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#21 |
Škoda 110 L AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#23 |
Škoda 110 LS PAMK Klatovy |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#25 |
Škoda 110 LS ASK Stavby Praha |
PBB*** | A1/Škoda |
Local Championship A |
||||
#26 |
Škoda 100 JZD Lučany |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#28 |
PAMK Klatovy |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#29 |
SHD Most |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#31 |
AMK Pačejov |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#32 |
Lada VAZ 2103 OSP Teplice |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#33 |
Lada VAZ 2103 PAMK Klatovy |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#35 |
Fiat 128 AMK Komařice |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#36 |
Trabant P601 MSK Praha |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#37 |
Trabant P601 AMK Most |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#39 |
Trabant P601 AMK Stod |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#41 |
Trabant P601 Jihočeský AK České Budějovice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#42 |
Trabant P601 ZVVZ Prachatice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#43 |
Trabant P601 AMK Český Krumlov |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#44 |
Trabant P601 AMK Příbram |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#45 |
Trabant P601 AMK Hostivice |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#46 |
Trabant P601 AMK Blatná |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#47 |
Trabant P601 AMK Pačejov |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#48 |
Trabant P601 AMK Nový Bor |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#50 |
Trabant P601 AMK Plzeň - střed |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#50 |
Škoda 100 AMK Sedliště |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#51 |
Trabant P601 AMK Zdíkov |
PT *** | A2/600 |
Local Championship A |
||||
#52 |
Trabant P601 AMK Plzeň - střed |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#53 |
Wartburg 353 AMK Zlonice |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#54 |
Škoda 100 PAMK Klatovy |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#55 |
Škoda 100 PAMK Klatovy |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#57 |
Škoda 110 R Pozemní stavby Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#58 |
Škoda 100 AMK Zruč |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#59 |
Škoda 100 ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#60 |
Škoda 100 AMK Plzeň - střed |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#62 |
Škoda 100 AMK Krásná Lípa |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#65 |
Škoda 100 AMK Chlumčany |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#66 |
Škoda 100 AK Blovice |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#70 |
Škoda 100 AMK Chodov |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#72 |
Škoda 100 ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#78 |
Škoda 100 AMK Dobříš |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#79 |
Škoda 100 AMK Sedliště |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#80 |
Škoda 110 L PAMK Klatovy |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#81 |
Škoda 110 LS AMK Kamenice nad Lipou |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#82 |
Škoda 110 AMK Sepap Štětí |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#84 |
Škoda 110 AMK Pražské komunikace |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#86 |
Škoda 110 L AMK Stavocentrál Praha |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#89 |
Škoda 110 L AMK Liberec |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#90 |
Škoda 110 L AMK Katusice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#91 |
Škoda 110 L Rallye PAMK Klatovy |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#92 |
Škoda 110 L AMK Roudnice nad Labem |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#93 |
Škoda 110 AMK Sedlčany |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#95 |
Škoda 110 L Garáže Praha 10 |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#97 |
Škoda 110 LS AMK Mnichovo Hradiště |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#98 |
Škoda 120 S Rallye ASK Karlovy Vary |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#100 |
Škoda 120 S AMK Velké Hamry |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#101 |
Škoda 120 S AMK Františkovy Lázně |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#102 |
Škoda 120 S AMK Podbořany |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#104 |
Škoda 120 S VŠZ Praha 6 - Suchdol |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#106 |
Škoda 120 S Rallye AMK Blatná |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#108 |
Lada VAZ 21011 ASK VTŽ Chomutov |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#109 |
Škoda 110 LS AMK Hroznětín |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#110 |
Lada VAZ 2103 MTX OSP Teplice |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#112 | Wartburg | A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#113 |
Škoda 110 R AMK PAL Tábor |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#114 |
Škoda 110 R AMK Sprint Praha |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#119 |
PAMK Klatovy |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#120 |
Škoda 100 AMK Sušice |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#121 |
Škoda 110 L AMK Rukov Rumburk |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#122 |
Škoda 100 TJ RH Mladá Boleslav |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#123 |
Škoda 120 S Autodružstvo Praha |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#124 |
Škoda 120 S AMK Varnsdorf |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#126 |
Trabant P601 AMK PAL Tábor |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#130 |
Trabant P601 ASK Plzeň |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#131 |
Dacia 1300 AMK Řevnice |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#132 |
Škoda 100 AMK Řevnice |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#133 |
Fiat 127 AMK Řevnice |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#135 |
Škoda 120 S AMK Řevnice |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#137 |
Škoda 100 ASK Plzeň |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#138 |
Škoda 120 S Rallye MSK Praha |
AP *** | A2/1300 |
Local Championship A |
||||
#139 |
Lada VAZ 2103 ZVVZ Milevsko |
A2/1600 |
Local Championship A |
|||||
#141 |
AMK Praha 4 - Nusle |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#142 |
Škoda 110 R AMK Praha 3 - Žižkov |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#143 |
Škoda 120 S ASK Karlovy Vary |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#146 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#149 |
Škoda 110 LS AMK ČST Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#150 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#151 |
Škoda 110 L AMK ČST Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#153 |
Škoda 120 S AMK Chodov |
SOA*** | A2/1300 |
Local Championship A |
||||
#154 |
Škoda 120 S Rallye AMK ČST Praha |
ABX*** | A5/2000 |
Local Championship A |
||||
#156 |
Škoda 110 LS AMK Sušice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#157 |
Fiat 128 C AMK Smržovka |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#159 |
Lada VAZ 2103 Elitex Jindřichův Hradec |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#160 |
Lada VAZ 2103 AMK Třebenice |
A1/1600 |
Local Championship A |
|||||
#161 |
Škoda 100 AMK ČZM Strakonice |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#162 |
Škoda 110 LS AK Sklounion Teplice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#163 |
Škoda 120 S Rallye ASK Plzeň |
A2/1300 |
Local Championship A |
|||||
#165 |
AMK Přeštice |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#166 |
Škoda 110 R AMK Sprint Praha |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#167 |
Škoda 110 R AMK Praha 2 |
A5/2000 |
Local Championship A |
|||||
#169 |
Škoda 100 AMK Řevnice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#172 | Škoda 110 L | A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#173 |
Škoda 110 LS AMK AZNP Libouchec |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#175 |
Škoda 110 LS AK Sklounion Teplice |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#178 |
Trabant P601 AMK Trabant Plzeň |
A2/600 |
Local Championship A |
|||||
#179 |
Škoda 110 LS AMK Cehnice |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#180 |
Škoda 100 AMK Hrádek nad Nisou |
A2/1000 |
Local Championship A |
|||||
#182 |
Škoda 110 L ASK Karlovy Vary |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#187 |
Škoda 110 LS ASK Stavby Praha |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#189 |
Škoda 110 R AMK Pelhřimov |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#190 |
Škoda 110 R AMK Dobříš |
A2/1150 |
Local Championship A |
|||||
#191 |
Škoda 110 AMK Mariánské Lázně |
A1/Škoda |
Local Championship A |
|||||
#192 |
Škoda 100 AMK Nepomuk |
A2/1150 |
Local Championship A |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,