1. Rallye Vyškov 1989
28. 10. 1989, Vyškov • asphalt - gravel 61.46 km • Other years
Entry list
total entries 74 (74 on list)
#1 |
Moskvich 1500 Rally Club Brno |
A/1600 |
SKP B |
|||||
#2 |
Moskvich 1600 Rallye AMK Ostrov u Macochy |
A/1600 |
SKP B |
|||||
#5 |
Škoda 130 L MTX Státní statek Hlučín |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#6 |
Škoda 130 L AMK JZD Kelečsko |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#9 |
Škoda 130 L AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#10 |
Lada VAZ 2105 JZD Vítězný únor Němčice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#11 |
Škoda 130 L VÚGPT Gottwaldov |
GTE*** | A/1300 |
SKP B |
||||
#12 |
Škoda 130 L JZD Štěpánov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#14 |
Škoda 130 L JZD Mohelnice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#15 |
Škoda 130 L MTX AMK Pustá Polom |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#17 |
Škoda 130 L JZD 1. máje Paseka |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#18 |
Škoda 130 L Autosport Přerov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#20 |
Škoda 130 L AMK Kopidlno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#21 |
Škoda 130 L MTX Rally Club Brno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#22 |
Škoda 130 L JZD Starojicko |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#24 |
Škoda 130 L JZD VŘSR Ivanovice |
VYC*** | A/1300 |
SKP B |
||||
#25 |
Škoda 120 LS AMK Ostrov u Macochy |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#28 |
Škoda 120 LS Řempo Kroměříž |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#32 |
Škoda 130 L MTX VŠV Nový Jičín |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#37 |
Škoda 120 LS ZO Rudník |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#41 |
Škoda 120 LS AMK Vsetín |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#42 |
Škoda 130 L AMK Bažantnice Hodonín |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#44 |
Škoda 120 LS JZD Pustiměř |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#47 |
Škoda 120 LS AMK Náchod |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#49 |
Škoda 120 LS VCHZ Synthesia Semtín |
PUH*** | A/Š120LS |
SKP B |
||||
#52 |
Škoda 120 LS TJ RH Hradec Králové |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#53 |
Škoda 130 L Rally Club Brno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#54 |
Škoda 120 LS AMK Velký Ořechov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#56 |
Škoda 130 L AMK KSB Moravské Budějovice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#57 |
Škoda 120 LS JZD VŘSR Bystřice pod Hostýnem |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#58 |
Škoda 120 LS AMK Veselíčko |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#59 |
Škoda 120 LS ARK Horní Lideč |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#61 |
Škoda 120 LS AMK Solnice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#62 |
Škoda 120 LS JZD Vítězný únor Němčice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#63 |
Škoda 120 LS JZD Střítěž |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#64 |
Škoda 120 LS ŽAZ Vamberk |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#66 |
Škoda 130 L Rally Club Brno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#67 |
Škoda 120 LS Tesla Pardubice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#70 |
Škoda 120 LS Státní statek Hnojník |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#72 |
Škoda 120 LS JZD VŘSR Ivanovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#82 |
Škoda 120 LS AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#83 |
Škoda 120 LS ZO Valašské Klobouky |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#86 |
Trabant P601 JZD Senice na Hané |
A/700 |
SKP B |
|||||
#87 |
Trabant P601 JZD Senice na Hané |
A/700 |
SKP B |
|||||
#88 |
Trabant P601 AMK Loučeň |
A/700 |
SKP B |
|||||
#89 |
Trabant P601 AMK Železnice |
JCC*** | A/700 |
SKP B |
||||
#90 |
Trabant P601 AMK 1. máje Olomouc |
A/700 |
SKP B |
|||||
#91 |
Trabant P601 AMK Těrlicko |
A/700 |
SKP B |
|||||
#95 |
Trabant P601 AMK Přerov |
A/700 |
SKP B |
|||||
#106 | Škoda 130 L | A/1300 |
SKP B |
|||||
#107 |
Škoda 130 L MTX AMK VUT Brno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#108 |
Škoda 130 L ZO Ostrava - Krásné Pole |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#110 | Škoda 130 L | A/1300 |
SKP B |
|||||
#111 |
Škoda 130 L MTX ZO Chlumec nad Cidlinou |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#114 |
Škoda 130 L AMK Semily |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#115 |
Škoda 130 L MTX Sigma Hodonín |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#131 |
Škoda Favorit 136 L AMK Heřmanův Městec |
N/1300 |
SKP B |
|||||
#145 |
Škoda 120 LS AMK Želechovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#146 |
Škoda 120 LS SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#148 |
Škoda 120 LS JZD 1. máje Paseka |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#150 |
Škoda 120 LS JZD Záhoří Semily |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#152 |
Škoda 120 LS JZD Ploština Loučka |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#171 |
Škoda 120 LS AMK Kaplice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#180 |
Trabant P601 JZD Vítězný únor Němčice |
A/700 |
SKP B |
|||||
#181 |
Trabant P601 AMK Železnice |
A/700 |
SKP B |
|||||
#182 |
Trabant P601 ZO Ostrava - Krásné Pole |
A/700 |
SKP B |
|||||
#224 |
Škoda Favorit 136 L JZD Pustiměř |
ZK | ||||||
#244 |
Škoda Favorit 136 L JZD VŘSR Ivanovice |
ZK | ||||||
#290 |
Škoda 130 L JZD Senice na Hané |
ZK | ||||||
#404 |
Škoda 120 LS AMK Lazce Olomouc |
ZK | ||||||
#413 |
Škoda 130 L SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
ZK | ||||||
#426 |
Trabant P601 JZD Senice na Hané |
ZK | ||||||
#434 |
Škoda Favorit 136 L AMK Semily |
ZK | ||||||
#712 |
Škoda 120 LS AMK Haná Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,