8. Rallye Vysočina Tišnov 1988
10. 9. 1988, Tišnov • asphalt - gravel 78.00 km • Other years
Entry list
total entries 91 (92 on list)
#2 |
Moskvich 1600 Rallye AMK Dvůr Králové |
A/1600 |
SKP B |
|||||
#6 |
Škoda 130 L MTX AMK Semily |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#7 |
Škoda 130 L SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#12 |
Dacia 1310 ZO Ostrava - Krásné Pole |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#13 |
Škoda 130 L AMK Jiskra Tábor |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#14 | Škoda 120 LS | A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#16 |
Škoda 130 L AMK Kostelec n. Orl. |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#23 |
Škoda 130 L MTX Rally Club Brno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#24 |
Škoda 130 L AMK Zálesí Humpolec |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#26 |
Škoda 130 L AMK Přerov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#27 |
Škoda 120 LS JZD VŘSR Bystřice pod Hostýnem |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#28 |
Škoda 130 L SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#29 |
Škoda 130 L AMK Chrudim |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#32 |
Škoda 130 L MTX Sigma Hodonín |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#33 |
Škoda 120 L AMK Oslavany |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#35 |
Škoda 130 L CVH Hranice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#37 |
Škoda 130 L AMK Pustá Polom |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#43 |
Škoda 120 LS AMK Bažantnice Hodonín |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#44 |
Škoda 120 LS AMK Lazce Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#45 |
Škoda 120 LS AMK Náchod |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#47 |
Škoda 120 LS AMK Přerov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#48 |
Škoda 120 LS AMK Semily |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#50 |
Škoda 120 LS SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#51 |
Škoda 130 L JZD 1. máje Paseka |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#52 |
Škoda 120 LS AMK Zlaté Hory |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#53 |
Škoda 120 LS Sempra Heřmanův Městec |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#54 |
Škoda 120 LS AMK Vsetín |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#56 |
Škoda 120 LS ZO Rudník |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#57 |
Škoda 120 LS TJ RH Hradec Králové |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#58 |
Škoda 120 LS AMK Lazce Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#59 |
Škoda 120 LS Státní statek Hnojník |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#61 |
Škoda 120 LS AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#63 |
Škoda 120 LS TJ RH Hradec Králové |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#64 |
Škoda 120 LS AMK Důl Paskov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#67 |
Škoda 120 LS AMK Veselíčko |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#69 |
Škoda 130 L Rally Club Brno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#70 |
Škoda 120 LS AMK Velký Ořechov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#71 |
Škoda 120 LS AMK KSB Moravské Budějovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#73 |
Škoda 120 LS AMK Heřmanův Městec |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#75 |
Škoda 120 LS JZD Miloňovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#76 |
Škoda 120 LS AMK JZD RŘ Gottwaldov-Kudlov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#78 |
Škoda 120 LS AMK Jindřichův Hradec |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#79 |
Škoda 120 LS AMK Haná Olomouc |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#80 |
Škoda 120 LS Rally Club Brno |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#81 |
Trabant P601 AMK JZD Rynárec |
A/700 |
SKP B |
|||||
#82 |
Trabant P601 AMK Jičín |
A/700 |
SKP B |
|||||
#83 |
Trabant P601 JZD Senice na Hané |
A/700 |
SKP B |
|||||
#84 |
Trabant P601 ZO Náměšť na Hané |
A/700 |
SKP B |
|||||
#87 |
Trabant P601 AMK Loučeň |
A/700 |
SKP B |
|||||
#88 |
Trabant P601 AMK Želiv |
A/700 |
SKP B |
|||||
#90 |
Trabant P601 AMK Železnice |
JCB*** | A/700 |
SKP B |
||||
#91 |
Trabant P601 AMK 1. máje Olomouc |
A/700 |
SKP B |
|||||
#94 |
Trabant P601 AMK 1. máje Olomouc |
A/700 |
SKP B |
|||||
#95 |
Trabant P601 OSS Nový Jičín |
A/700 |
SKP B |
|||||
#100 |
Moskvich 1600 Rallye Rally Club Brno |
A/1600 |
SKP B |
|||||
#101 |
Moskvich 1600 Rallye AMK Ostrov u Macochy |
A/1600 |
SKP B |
|||||
#106 |
Škoda 120 LS AMK Valašské Meziříčí |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#107 |
Lada VAZ 2105 JZD Vítězný únor Němčice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#108 |
Škoda 120 LS AMK Solnice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#111 |
Škoda 130 L JZD Starojicko |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#114 |
Škoda 130 L AMK Moravský Krumlov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#115 |
Škoda 130 L AMK Kopidlno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#116 |
Škoda 130 L MTX VŠV Nový Jičín |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#117 |
Škoda 120 LS JZD Vítězný únor Němčice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#140 |
Škoda 120 LS Rally Club Brno |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#146 | Škoda 120 LS | A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#147 |
Škoda 120 LS ASS Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#148 |
Škoda 120 LS ARC Brno |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#149 |
Škoda 120 LS AŠ Vsetín |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#150 |
Škoda 120 LS ZO Zašová |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#151 |
Škoda 120 LS AMK Vsetín |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#152 |
Škoda 120 LS JZD Střítěž |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#153 |
Škoda 120 LS ŽAZ Vamberk |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#154 |
Škoda 120 LS ARK Horní Lideč |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#155 |
Škoda 120 LS Tesla Pardubice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#157 |
Škoda 120 LS AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#158 |
Škoda 120 LS ZO Valašské Klobouky |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#159 |
Škoda 120 LS Řempo Kroměříž |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#160 |
Škoda 120 LS VCHZ Synthesia Semtín |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#161 |
Škoda 120 LS AMK Vrchlabí |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#162 |
Škoda 120 LS ARC Brno |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#163 |
Škoda 120 LS AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#164 |
Škoda 120 LS JZD Ploština Loučka |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#165 |
Škoda 120 LS AMK Semily |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#167 |
Škoda 120 LS JZD Svornost Horní Brusnice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#181 |
Trabant P601 AMK Brloh |
A/700 |
SKP B |
|||||
#183 |
Trabant P601 AMK Těrlicko |
A/700 |
SKP B |
|||||
#184 |
Trabant P601 ZO Náměšť na Hané |
A/700 |
SKP B |
|||||
#187 |
Trabant P601 AMK Putimov |
A/700 |
SKP B |
|||||
#188 |
Trabant P601 AMK Putimov |
A/700 |
SKP B |
|||||
#190 |
Trabant P601 JZD 9. květen Červenka |
A/700 |
SKP B |
|||||
? | Škoda Octavia TS |
Historic (CZ) |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,