Season 2017
Slovenia
Slovenia 2017
21. 4. – 22. 4. 2017, Ajdovščina • AK Ajdovščina Motorsport • entries/finish - 56/31 • asphalt 93.50 km • Other years
1. | Peljhan Darko - Verbič Anja | Mitsubishi Lancer Evo X | Dirkalno Društvo R | 1:05:03.3 | ||
2. | Bratina Borut - Vovk Lucijan | Peugeot 208 R2 | AK Modri Dirkač | 1:06:11.1 | ||
3. | Premrl Grega - Ošlaj Viljem | Citroën DS3 R3T | Unikatoy Postojna | 1:06:16.7 |
1. | Peljhan Darko - Verbič Anja | Mitsubishi Lancer Evo X | Dirkalno Društvo R | 1:05:03.3 | ||
2. | Bratina Borut - Vovk Lucijan | Peugeot 208 R2 | AK Modri Dirkač | 1:06:11.1 | ||
3. | Premrl Grega - Ošlaj Viljem | Citroën DS3 R3T | Unikatoy Postojna | 1:06:16.7 |
26. 5. – 27. 5. 2017, Velenje • AMTK Velenje • entries/finish - 70/47 • asphalt 103.88 km • Other years
1. | Turk Rok - Kacin Blanka | Peugeot 208 T16 | OPV šport | 1:11:51.4 | ||
2. | Gaßner Hermann sen. - Thannhäuser Karin | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:12:16.9 | |||
3. | De Cecco Claudio - Campeis Giovanni Battista | Hyundai i20 R5 | Friulmotor | 1:12:25.5 |
1. | Turk Rok - Kacin Blanka | Peugeot 208 T16 | OPV šport | 1:11:51.4 | ||
2. | De Cecco Claudio - Campeis Giovanni Battista | Hyundai i20 R5 | Friulmotor | 1:12:25.5 | ||
3. | Peljhan Darko - Verbič Anja | Mitsubishi Lancer Evo X | Dirkalno Društvo R | 1:14:14.9 |
1. 7. 2017, Železniki • ŠD Omikron Plus • entries/finish - 53/39 • asphalt 97.20 km • Other years
1. | Majerčák Vlastimil - Vejačková Michaela | Ford Fiesta R5 | L Racing team | 1:02:28.3 | ||
2. | Turk Rok - Kacin Blanka | Peugeot 208 T16 | OPV šport | 1:02:28.5 | ||
3. | De Cecco Claudio - Campeis Giovanni Battista | Hyundai i20 R5 | Friulmotor | 1:02:43.4 |
1. | Turk Rok - Kacin Blanka | Peugeot 208 T16 | OPV šport | 1:02:28.5 | ||
2. | De Cecco Claudio - Campeis Giovanni Battista | Hyundai i20 R5 | Friulmotor | 1:02:43.4 | ||
3. | Humar Aleks - Cevc Jaka | Peugeot 208 R2 | AMD Slovenija avto | 1:04:59.1 |
8. 9. – 9. 9. 2017, Nova Gorica • AMD Gorica • entries/finish - 109/76 • asphalt 150.76 km • Other years
1. | Gryazin Nikolay - Fedorov Yaroslav | Škoda Fabia R5 | Sports Racing Technologies | 1:35:01.8 | ||
2. | De Cecco Claudio - Campeis Giovanni Battista | Hyundai i20 R5 | Friulmotor | 1:36:49.9 | ||
3. | Laurencich Federico - Florean Emanuela | Ford Fiesta R5 | Gorizia Corse | 1:38:02.1 |
1. | De Cecco Claudio - Campeis Giovanni Battista | Hyundai i20 R5 | Friulmotor | 1:36:49.9 | ||
2. | Turk Rok - Kacin Blanka | Peugeot 208 T16 | OPV šport | 1:38:31.4 | ||
3. | Humar Aleks - Cevc Jaka | Peugeot 208 R2 | AMD Slovenija avto | 1:40:46.2 |
29. 9. – 30. 9. 2017, Poreč • AK Delta Timing + AK Cro Dakar Team • entries/finish - 64/44 • asphalt 155.69 km • Other years
1. | Botka Dávid - Mesterházi Márk | Škoda Fabia R5 | Botka Rallye Team | 1:34:24.8 | ||
2. | Hadik András - Kertész Krisztián | Ford Fiesta R5 | 1:34:47.1 | |||
3. | Turk Rok - Kacin Blanka | Peugeot 208 T16 | OPV šport | 1:35:41.9 |
1. | Turk Rok - Kacin Blanka | Peugeot 208 T16 | OPV šport | 1:35:41.9 | ||
2. | De Cecco Claudio - Campeis Giovanni Battista | Hyundai i20 R5 | 1:39:11.3 | |||
3. | Premrl Grega - Ošlaj Viljem | Citroën DS3 R3T | Unikatoy Postojna | 1:42:08.9 |
28. 10. – 29. 10. 2017, Idrija • Športno društvo Hg • entries/finish - 43/27 • asphalt 77.91 km • Other years
1. | Turk Rok - Kacin Blanka | Peugeot 208 T16 | OPV šport | 52:43.4 | ||
2. | De Cecco Claudio - Campeis Giovanni Battista | Hyundai i20 R5 | Friulmotor | 52:58.1 | ||
3. | Humar Aleks - Cevc Jaka | Peugeot 208 R2 | AMD Slovenija avto | 53:24.6 |
1. | Turk Rok - Kacin Blanka | Peugeot 208 T16 | OPV šport | 52:43.4 | ||
2. | De Cecco Claudio - Campeis Giovanni Battista | Hyundai i20 R5 | Friulmotor | 52:58.1 | ||
3. | Humar Aleks - Cevc Jaka | Peugeot 208 R2 | AMD Slovenija avto | 53:24.6 |
Standings - drivers
TOTAL | ||||||||||
1. | Mlinar Simon |
12 [4.] |
18 [2.] |
10 [5.] |
18 [4.] |
37.5 [1.] |
18 [2.] |
113.5 |
||
2. | Mrak Jan |
25 [1.] |
25 [1.] |
8 [6.] |
37.5 [1.] | R |
R |
95.5 |
||
3. | Logar Boštjan |
18 [2.] |
15 [3.] | R |
15 [5.] |
27 [2.] | R |
75 |
||
4. | Jereb Jure |
4 [8.] | - |
15 [3.] |
12 [6.] |
22.5 [3.] |
15 [3.] |
68.5 |
||
5. | Štucin Martin | R |
12 [4.] |
25 [1.] |
22.5 [3.] | R |
R |
59.5 |
||
6. | Jerkič Rok | R |
R |
- |
27 [2.] | - |
25 [1.] |
52 |
||
7. | Bratož Aljaž |
1 [10.] |
8 [6.] |
6 [7.] |
9 [7.] |
18 [4.] | - |
42 |
||
8. | Čebron Janko | R |
6 [7.] |
18 [2.] | R |
- | R |
24 |
||
9. | Benčina Blaž | - |
2 [9.] |
1 [10.] | - |
15 [5.] |
6 [7.] |
24 |
||
10. | Pozvek Miha |
6 [7.] | R |
12 [4.] | - | - | - |
18 |
||
11. | Buh Domen | R |
4 [8.] |
2 [9.] | R |
- |
10 [5.] |
16 |
||
12. | Kos Luka |
15 [3.] | - | - | R |
- | - |
15 |
||
13. | Perat Miroslav | R |
- | - |
6 [8.] | - |
8 [6.] |
14 |
||
14. | Čuk Andrej | R |
R |
- | R |
- |
12 [4.] |
12 |
||
15. | Požar Matej |
10 [5.] | - | - | - | - | - |
10 |
||
16. | Lemež Damijan | - |
10 [5.] | - | - | - | - |
10 |
||
17. | Lampe Alen |
8 [6.] | - | - | - | - | - |
8 |
||
18. | Saksida Saša | - | - | R |
1.5 [10.] | - |
4 [8.] |
5.5 |
||
19. | Savič Denis | - | - |
4 [8.] | - | - | - |
4 |
||
20. | Starc Matej | - | - | - |
3 [9.] | - | - |
3 |
||
21. | Jeram Damjan |
2 [9.] | - | - | - | - | - |
2 |
||
22. | Koren Tine | R |
- | - | - | - |
2 [9.] |
2 |
||
23. | Anželak Marko | - |
1 [10.] | - | - | - | - |
1 |
||
24. | Kobal Sebastjan | R |
- | - | - | - |
1 [10.] |
1 |