BAC Rally
West Euro Rally Cup #5 • Nederland #5 • Nederland National #5
21. 6. – 22. 6. 1985, Achtmaal • entries/finish - 70/49 • asphalt - gravel 154,00 km
1. | Bosch John - Oosterbaan Ruud | Audi Quattro A2 | 1:33:26 | |||
2. | van der Marel Jan - Lieuwma Anja | Opel Manta 400 | 1:34:28 | |||
3. | Vossen Henk - van de Kimmenade Hedi | Opel Manta 400 | 1:34:55 |
1. | Bosch John - Oosterbaan Ruud | Audi Quattro A2 | 1:33:26 | |||
2. | van der Marel Jan - Lieuwma Anja | Opel Manta 400 | 1:34:28 | |||
3. | Vossen Henk - van de Kimmenade Hedi | Opel Manta 400 | 1:34:55 |
1. | Bosch John - Oosterbaan Ruud | Audi Quattro A2 | 1:33:26 | |||
2. | van der Marel Jan - Lieuwma Anja | Opel Manta 400 | 1:34:28 | |||
3. | Vossen Henk - van de Kimmenade Hedi | Opel Manta 400 | 1:34:55 |
1. | Kruijthof Cees - Kruijthof Gerrit | Renault 5 Turbo | 1:44:55 |
West Euro Rally Cup #4 • Nederland #6 • Nederland National #5
11. 5. – 13. 5. 1984 • entries/finish - 68/37 • asphalt - gravel
1. | van der Marel Jan - Lieuwma Anja | Opel Manta 400 | 1:36:57 | |||
2. | Maaskant Paul - Oosterbaan Ruud | Citroën Visa Chrono | 1:39:21 | |||
3. | Hoes Johnny jnr. - Badenberg Theo | Opel Manta 200 | 1:39:28 |
1. | van der Marel Jan - Lieuwma Anja | Opel Manta 400 | 1:36:57 | |||
2. | Maaskant Paul - Oosterbaan Ruud | Citroën Visa Chrono | 1:39:21 | |||
3. | Hoes Johnny jnr. - Badenberg Theo | Opel Manta 200 | 1:39:28 |
1. | van der Marel Jan - Lieuwma Anja | Opel Manta 400 | 1:36:57 | |||
2. | Maaskant Paul - Oosterbaan Ruud | Citroën Visa Chrono | 1:39:21 | |||
3. | Hoes Johnny jnr. - Badenberg Theo | Opel Manta 200 | 1:39:28 |
1. | de Groot Ronald - Keve Richard | Talbot Sunbeam Lotus | 1:40:44 | |||
2. | Waalen Jack - Smeets Michel | Opel Manta 200 | 1:43:56 | |||
3. | Gadellaa Melchior - van Haaften Jojan | Citroën Visa Chrono | 1:46:07 |
West Euro Rally Cup #1 • Nederland #3 • Nederland National #1
4. 3. – 6. 3. 1983, Breda • entries/finish - 43/24 • asphalt - gravel
1. | Guliker Renger - van den Brink Abe | Porsche 911 SC | 2:16:00 | |||
2. | Bergsteyn Man - Buwalda Dirk | Opel Ascona i2000 | 2:16:48 | |||
3. | Morris Peter - Grubb Chris | Talbot Sunbeam Lotus | 2:18:56 |
1. | Guliker Renger - van den Brink Abe | Porsche 911 SC | 2:16:00 | |||
2. | Melin Kjell - Eriksson Bertil | Volkswagen Golf GTi | 2:19:17 | |||
3. | Stebani Klaus - Bierhoff Klaus | Opel Kadett SR | 2:31:18 |
1. | Guliker Renger - van den Brink Abe | Porsche 911 SC | 2:16:00 | |||
2. | Bergsteyn Man - Buwalda Dirk | Opel Ascona i2000 | 2:16:48 | |||
3. | Morris Peter - Grubb Chris | Talbot Sunbeam Lotus | 2:18:56 |
1. | Doosje Harry - Poel Jan | Mitsubishi Lancer 2000 Turbo | 2:25:40 | |||
2. | van den Berg Ben - Bols Bert | Volkswagen Golf GTi | 2:29:06 | |||
3. | Van Oenen Jaap - Garssen Henk | Opel Ascona i2000 | 2:33:49 |