19. Rallye Šumava 1984
9. 3. – 11. 3. 1984, Klatovy • asphalt - gravel • Other years
Out of classification: Křeček - Motl (Škoda 130LR - 8236 b), Kvaizar - Janeček (Škoda 130LR - 8496 b) and Blahna - Schovánek (Škoda 160RS MTX - 8398 b).
#85
Barum Team
A/Š120LS
Final results
8. overall
2. class A/Š120LS
8. Czechoslovakia
Stage results
1. leg | Time | Pos. | km/h s/km |
Overall | Pos. after |
SS1 Opálka - Dešenice | 5:42 (342) | 12.
6. class A/Š120LS 12. Czechoslovakia |
|
5:42 (342) | 12.
6. class A/Š120LS 12. Czechoslovakia |
SS2 Špičák - Zelená Lhota | 9:49 (589) | 24.
9. class A/Š120LS 24. Czechoslovakia |
|
15:31 (931) | 16.
7. class A/Š120LS 16. Czechoslovakia |
SS3 Nýrsko - Hadrava | 8:05 (485) | 12.
3. class A/Š120LS 12. Czechoslovakia |
|
23:36 (1416) | 16.
6. class A/Š120LS 16. Czechoslovakia |
SS4 Pocinovice - Dlažov | cancelled | ||||
SS5 Klatovský okruh | 11:09 (669) | 14.
2. class A/Š120LS 14. Czechoslovakia |
|
34:45 (2085) | 13.
3. class A/Š120LS 13. Czechoslovakia |
SS6 Tupadly - Vráž | 9:15 (555) | 6.
3. class A/Š120LS 6. Czechoslovakia |
|
44:00 (2640) | 11.
3. class A/Š120LS 11. Czechoslovakia |
SS7 Slavíkovice - Kdyně | 7:58 (478) | 7.
3. class A/Š120LS 7. Czechoslovakia |
|
51:58 (3118) | 11.
3. class A/Š120LS 11. Czechoslovakia |
SS8 Kdyně - Němčice | 7:11 (431) | 5.
2. class A/Š120LS 5. Czechoslovakia |
|
59:09 (3549) | 10.
3. class A/Š120LS 10. Czechoslovakia |
SS9 Radonice - Kanice | 4:31 (271) | 10.
1. class A/Š120LS 10. Czechoslovakia |
|
1:03:40 (3820) | 8.
2. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
SS10 Srbice - Ptenín | 4:45 (285) | 7.
2. class A/Š120LS 7. Czechoslovakia |
|
1:08:25 (4105) | 8.
2. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
SS11 Chlumská - Dehtín | 4:33 (273) | 8.
1. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
|
1:12:58 (4378) | 8.
2. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
SS12 Klatovský okruh | 11:04 (664) | 11.
1. class A/Š120LS 11. Czechoslovakia |
|
1:24:02 (5042) | 8.
1. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
SS13 Opálka - Dešenice | 5:26 (326) | 8.
1. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
|
1:29:28 (5368) | 8.
1. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
SS14 Špičák - Zelená Lhota | 9:46 (586) | 10.
2. class A/Š120LS 10. Czechoslovakia |
|
1:39:14 (5954) | 9.
1. class A/Š120LS 9. Czechoslovakia |
SS15 Nýrsko - Hadrava | 8:19 (499) | 8.
2. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
|
1:47:33 (6453) | 8.
1. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
SS16 Pocinovice - Dlažov | 5:22 (322) | 8.
2. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
|
1:52:55 (6775) | 8.
1. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
SS17 Tupadly - Vráž | 10:25 (625) | 13.
4. class A/Š120LS 13. Czechoslovakia |
|
2:03:20 (7400) | 9.
2. class A/Š120LS 9. Czechoslovakia |
SS18 Slavíkovice - Kdyně | 8:38 (518) | 8.
3. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
|
2:11:58 (7918) | 9.
2. class A/Š120LS 9. Czechoslovakia |
SS19 Kdyně - Němčice | 7:30 (450) | 6.
1. class A/Š120LS 6. Czechoslovakia |
|
2:19:28 (8368) | 8.
2. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
SS20 Radonice - Kanice | 4:38 (278) | 6.
1. class A/Š120LS 6. Czechoslovakia |
|
2:24:06 (8646) | 8.
2. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
SS21 Srbice - Ptenín | 4:51 (291) | 8.
2. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
|
2:28:57 (8937) | 8.
2. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
SS22 Chlumská - Dehtín | 4:37 (277) | 8.
2. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |
|
2:33:34 (9214) | 8.
2. class A/Š120LS 8. Czechoslovakia |