2. Štít Únorového vítězství 1981
28. 2. 1981, Vsetín • asphalt - snow 64.50 km • Other years
Entry list
total entries ? (113 on list)
#1 |
Lada VAZ 2106 AMK Vsetín |
ZK | ||||||
#2 |
Lada VAZ 21011 MTX Řempo Kroměříž |
KMA*** | ZK | |||||
#3 |
Lada VAZ 2103 Řempo Kroměříž |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#4 |
Škoda 120 L AMK Zbrojovka Jablůnka |
ZK | ||||||
#5 |
Škoda 110 R AMK Hlučín |
ZK | ||||||
#7 |
Moskvich 412 AMK VUT Brno |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#10 |
Lada VAZ 21011 AMK Police nad Metují |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#11 |
Škoda 120 S Rallye AMK Nová Včelnice |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#12 |
Škoda 120 S Rallye Olšanské papírny Olšany |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#13 |
Lada VAZ 21011 AMK Temenice |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#14 |
Lada VAZ 21011 MTX AMK ČST Ostrava |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#15 |
Lada VAZ 2101 Milo Olomouc |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#16 |
Lada VAZ 2103 Tatra Nový Jičín |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#17 |
Lada VAZ AMK Hranice |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#18 |
Lada VAZ 21011 MTX Řempo Kroměříž |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#19 |
Lada VAZ 21011 CVH Hranice |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#20 |
Škoda 130 RS AMK Mototechna Uh. Hradiště |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#21 |
Lada VAZ 21011 MTX AMK Vsetín |
A2/1600 |
Local Championship B |
|||||
#23 |
Moskvich 1600 Rallye ŽAZ Vamberk |
RKA*** | A1/1600 |
Local Championship B |
||||
#24 |
Lada VAZ 2103 AMK Plumlov |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#25 |
Lada VAZ 2101 AMK Plumlov |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#26 |
Lada 1600 AMK Plumlov |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#27 | Polski Fiat 125p | A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#28 |
Lada VAZ 2103 AMK Lidečko |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#29 |
Škoda 110 L AMK Vsetín |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#30 |
Škoda 110 LS AMK Vsetín |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#31 |
Lada VAZ 2103 AMK České Budějovice |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#32 |
Lada VAZ 2103 AMK Vsetín |
A1/1600 |
Local Championship B |
|||||
#33 |
Škoda 110 L AMK Junior Hr. Králové |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#34 |
Škoda 100 AMK I. Brněnská strojírna Mikulov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#35 |
Škoda 110 L Technometra Semily |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#36 |
Škoda 100 AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#37 |
Škoda 110 R Technometra Semily |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#38 |
Škoda 110 L AMK Libáň |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#39 |
Škoda AMK Důl Paskov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#40 |
Škoda 110 L AMK Mikulovice |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#41 |
Škoda 110 L AMK Bruntál |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#42 |
Škoda 110 LS Důl VÚ Ostrava |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#43 |
Škoda 110 R AMK Havířov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#44 |
Škoda 110 R AMK Havířov |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#45 |
Škoda 110 LS AMK Hlučín |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#46 |
Škoda 100 L AMK Hlučín |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#47 |
Škoda 110 L TJ RH Šumperk |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#48 |
Škoda 110 Tatra Nový Jičín |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#49 |
Škoda 110 L Rallye TJ RH Šumperk |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#50 |
Škoda 110 L AMK Kostelec n. Orl. |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#51 |
Škoda 110 L AMK Vsetín |
A2/1150 |
Local Championship B |
|||||
#52 |
Trabant P601 AMK Řetěchov |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#53 |
Trabant P601 AMK České Budějovice |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#54 |
Trabant P601 JZD 9. květen Červenka |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#55 |
Trabant P601 AMK Bělov |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#56 |
Trabant P601 Státní lesy Olomouc |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#57 |
Trabant P601 AMK Lázně Luhačovice |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#58 |
Trabant P601 AMK Šternberk |
A2/700 |
Local Championship B |
|||||
#59 |
Dacia AMK Kaplice |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#60 |
Fiat 127 AMK Police nad Metují |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#61 |
Fiat 128 Silnice Olomouc |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#62 |
Škoda 110 LS AMK Tlumačov |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#63 |
Fiat 128 ASS Olomouc |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#64 |
Fiat 128 AMK Břidličná |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#65 |
Škoda 110 LS AMK Želechovice |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#66 |
Lada VAZ 2101 AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#67 |
Lada VAZ 2101 AMK Lidečko |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#68 |
Polski Fiat 125p Tatra Kopřivnice |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#69 |
Lada VAZ 2101 AMK Lidečko |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#70 |
Lada VAZ 2101 AMK Hranice |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#71 |
Lada VAZ 21011 AMK Lidečko |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#72 | Lada VAZ 21011 | A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#73 |
Fiat 128 ASS Olomouc |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#74 |
Trabant P601 AMK Šternberk |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#75 |
Škoda 100 AMK Kroměříž |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#76 |
Mini 1275 GT ARC Brno |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#78 |
Škoda 110 L AMK Kaplice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#79 |
Škoda 120 LS AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#80 |
Škoda 110 LS AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#81 |
Škoda 110 R AMK Lanškroun |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#82 |
Škoda 120 LS AMK Junior Hr. Králové |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#83 |
Škoda 110 L AMK Kyjov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#85 |
Škoda 100 AMK Bažantnice Hodonín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#86 |
Škoda 110 R AMK Opava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#87 |
Škoda 110 AMK Žacléř |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#88 |
Škoda Důl Gottwald Havířov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#89 |
Škoda 110 LS AMK Pardubice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#90 |
Škoda 110 LS AMK Železnice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#91 |
Škoda 110 LS AMK Stavostroj Nové Město n. M. |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#92 |
Škoda 110 LS AMK Železnice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#93 |
Škoda 110 LS AMK Mikulov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#94 |
Škoda 110 LS AMK Bohumín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#95 |
Škoda 120 LS ZO Rudník |
TU *** | A1/Škoda |
Local Championship B |
||||
#96 |
Škoda 110 LS Důl Gottwald Havířov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#97 |
Škoda 110 Státní lesy Olomouc |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#98 |
Škoda 120 L Stavoinstalace Častolovice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#99 |
Škoda 110 R AMK Klimkovice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#100 |
Škoda 110 LS AMK Tlumačov |
A1/1300 |
Local Championship B |
|||||
#101 |
Škoda 120 L Škoda Klub Gottwaldov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#102 |
Škoda 110 R JZD Ploština Loučka |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#103 |
Škoda 100 AMK Opava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#104 |
Škoda 110 R AMK Lešná |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#105 |
Škoda 110 L AMK ČST Ostrava |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#106 |
Škoda 100 L Důl Gottwald Havířov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#107 |
Škoda 110 R AMK Šumperk |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#108 |
Škoda 110 AMK Hlučín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#109 |
Škoda 110 LS ARC Brno |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#110 |
Škoda 110 LS AMK Hlučín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#111 |
Škoda 110 LS Olšanské papírny Olšany |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#112 |
Škoda 120 LS Řempo Kroměříž |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#113 |
Škoda 110 LS AMK Radslavice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#115 |
Škoda 110 R AMK Lešná |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#117 |
Škoda 100 ARC Brno |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#118 |
Škoda 120 LS AMK Netolice |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#119 |
Škoda 105 L AMK Tuřany |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#120 |
Škoda 100 AMK Vsetín |
A1/Škoda |
Local Championship B |
|||||
#125 |
Škoda 110 LS VÚGPT Gottwaldov |
A1/Škoda |
Local Championship B |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,