4. Rallye Českým Rájem 1973
14. 4. – 15. 4. 1973, Jíčín • asphalt - gravel • Other years
Entry list
total entries 125 (125 on list)
#1 |
Škoda 110 R AMK Trutnov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#2 |
MSK Teplice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#4 |
MSK Teplice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#5 |
Škoda 100 AMK Podbořany |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#7 |
Škoda 110 LS AZNP Škoda Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#8 |
ARK Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#9 |
Škoda 110 RC AMK Doubravník |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#10 |
Škoda 100 AMK Bílá Labuť Praha |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#11 |
Fiat 128 AMK Frýdlant v Čechách |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#12 |
AMK Trutnov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#13 |
AMK Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#14 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#15 |
Škoda 110 LS AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#16 |
AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#18 |
Škoda 110 LS AMK Praha 5 - Řeporyje |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#19 |
Škoda 110 LS AMK Trutnov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#20 |
AMK Jablonec |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#21 |
Škoda 1000 MB AMK Trutnov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#22 |
Škoda 110 LS AMK PAL Tábor |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#23 |
AMK Lázně Bělohrad |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#24 |
Škoda 1000 MB AMK Litoměřice město |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#25 |
ČSAD České Budějovice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#26 |
Škoda 100 L AMK Hradec Králové |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#27 |
ČSAD České Budějovice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#28 |
Škoda 1000 MB ČSAD České Budějovice |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#31 |
Trabant P601 PAMK Klatovy |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#32 |
Trabant P601 AMK Příbram |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#35 |
Trabant P601 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#36 |
Trabant P601 MSK Teplice |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#37 |
Trabant P601 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#38 |
Trabant P601 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#39 |
Trabant P601 AMK Unhošť |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#40 |
Trabant P601 ASK Stavby Praha |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#41 |
Fiat 128 AMK Praha 3 - Žižkov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#42 |
Trabant P601 ASK VTŽ Chomutov |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#43 |
Trabant P601 ASK VTŽ Chomutov |
A2/600 |
Local Championship |
|||||
#45 |
AMK Secheza Lovosice |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#46 |
AMK Škoda MB Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#47 |
AMK Škoda MB Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#48 |
Škoda 1000 MB ARK Mladá Boleslav |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#49 |
ARK Mladá Boleslav |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#50 |
Škoda 100 L AMK Bílá Labuť Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#51 |
AMK Škoda MB Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#52 |
Škoda 1000 MBG ČSAD Mladá Boleslav - Kosmonosy |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#53 |
AMK Kněžmost |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#57 |
Škoda 100 Báňské stavby Most |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#61 |
AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#63 |
Škoda 1000 MB AMK Pelhřimov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#64 |
ARK Mladá Boleslav |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#66 |
Škoda 100 Dům techniky Ústí nad Labem |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#67 |
AMK PAL Tábor |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#68 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#69 |
AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#71 |
Škoda 1000 MB AMK Krásná Lípa |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#72 |
ARK Mladá Boleslav |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#76 |
Škoda 1000 MB AMK Trutnov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#78 |
Škoda 1000 MB AK Spolana Neratovice |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#79 |
Škoda 100 AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#81 |
ASK Stavby Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#82 |
Škoda 1000 MB AMK Mariánské Lázně |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#84 |
ASK Havířov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#86 |
Škoda 100 AMK Bílá Labuť Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#87 |
AMK Jičín |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#88 |
Škoda 1000 MB AMK Vrbno pod Pradědem |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#89 |
Dům techniky Ústí nad Labem |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#90 |
MSK Teplice |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#91 |
AMK Liberec |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#92 |
AMK Krásná Lípa |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#93 |
Škoda 100 Dům techniky Ústí nad Labem |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#94 |
Škoda 110 L Rallye Chemopetrol Litvínov |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#95 |
Škoda 110 L AMK CHZ ČSSP Záluží |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#96 |
AMK Opava |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#97 |
Škoda 110 L Báňské stavby Most |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#98 |
Škoda 110 L AMK CHZ ČSSP Záluží |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#99 |
Škoda 110 L Rallye AMK Zlatá Přilba Pardubice |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#100 |
AMK Náchod |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#101 |
PZO Motokov |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#102 |
Škoda 110 L PZO Motokov |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#105 |
Škoda 110 L Rallye AMK Praha 3 - Žižkov |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#106 |
Škoda 110 AMK Praha 5 - Řeporyje |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#107 |
Škoda 120 S AZNP Škoda Mladá Boleslav |
A2/1300 |
Local Championship |
|||||
#108 |
AMK Jičín |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#109 |
Škoda 110 R ASK Elton Nové Město nad Metují |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#110 |
Škoda 110 L Rallye AMK Moravská Třebová |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#111 |
Škoda 110 L Rallye AMK Mariánské Lázně |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#112 |
Škoda 110 L AMK Boletice nad Labem |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#120 |
AMK Rumburk |
A2/1300 |
Local Championship |
|||||
#122 |
Škoda 120 S AMK Moravská Třebová |
A2/1300 |
Local Championship |
|||||
#123 |
Škoda 120 S ARK Mladá Boleslav |
A2/1300 |
Local Championship |
|||||
#124 |
AMK PAL Tábor |
A2/1300 |
Local Championship |
|||||
#125 |
AMK Spolana Neratovice |
A2/1300 |
Local Championship |
|||||
#126 |
AMK Doubí |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#131 |
ČSAD Praha |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#132 |
Fiat 125 S AMK II. Mlýn Chomutov |
CV *** | B5/2500 |
Local Championship |
||||
#142 |
BMW 2002 AMK Dolní Smržovka |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#143 |
Ford Cortina AMK Dvůr Králové |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#151 | A1/1150 |
Local Championship |
||||||
#154 |
AMK Most |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#155 |
Škoda 1000 MB AMK Trutnov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#157 |
AMK Hradec Králové |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#159 |
Renault 8 ARC Brno |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#161 |
AMK Žacléř |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#162 |
AMK Praha 6 - Břevnov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#163 |
AMK Praha 6 - Břevnov |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#164 |
Škoda 110 R AMK Varnsdorf |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#165 |
Škoda 110 LS AZNP Vrchlabí |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#167 |
Škoda 110 LS AMK Škoda Mladá Boleslav |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#168 |
Škoda 110 L AMK Doubrava - Žďár |
A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#169 |
AMK PAL Tábor |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#170 |
ASK VTŽ Chomutov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#171 |
Škoda 100 ASK VTŽ Chomutov |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#173 |
Škoda 110 L Rallye ASK VTŽ Chomutov |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#174 |
Renault 8 Gordini ASK VTŽ Chomutov |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#175 |
Škoda 110 AMK Svitavy |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#176 |
AMK Stavocentrál Praha |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#177 | A1/1150 |
Local Championship |
||||||
#178 |
Škoda 110 L AMK Svitavy |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#179 |
Škoda 110 L AMK Svitavy |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#182 |
Škoda 1000 MB ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#185 |
Škoda 100 L ASK Plzeň |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#186 |
Škoda 100 AMK Svitavy |
A2/1000 |
Local Championship |
|||||
#187 |
AMK Jičín |
B5/2500 |
Local Championship |
|||||
#188 | Renault 8 S | A1/1150 |
Local Championship |
|||||
#189 |
AMK Dvůr Králové |
A2/1150 |
Local Championship |
|||||
#190 |
AMK Stavby Trutnov |
A2/1150 |
Local Championship |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka, Jiří Hejčl,