12. Rallye Vysočina 1987
29. 5. – 30. 5. 1987, Kamenice nad Lipou • asphalt - gravel • Other years
Entry list
total entries 75 (75 on list)
#7 |
Lada VAZ 21011 Řempo Kroměříž |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#10 |
Lada VAZ 21011 AMK Ratiboř |
FME*** | A/1300 |
SKP B |
||||
#11 |
Škoda 120 LS AMK Elitex Ústí n. O. |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#12 |
Škoda 130 L AMK Kostelec n. Orl. |
RKB*** | A/1300 |
SKP B |
||||
#13 |
Škoda 130 L AMK Hněvkovice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#14 |
Dacia 1310 AMK ETS Ostrava |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#16 |
Škoda 130 L CVH Hranice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#17 |
Škoda 130 L MTX VÚGPT Gottwaldov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#18 |
Škoda 120 LS AMK Oslavany |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#21 |
Lada VAZ 21011 JZD Štěpánov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#23 |
Škoda 130 L MTX Rally Club Brno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#27 |
Škoda 130 L AMK Moravský Krumlov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#28 |
Lada VAZ 21011 AMK Moravský Beroun |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#29 |
Lada VAZ 21011 AMK VOKD Ostrava |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#30 |
Škoda 130 L AMK Škoda Mladá Boleslav |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#40 |
Škoda 120 LS Sempra Heřmanův Městec |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#44 |
Škoda 120 LS Tatra Kopřivnice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#46 |
Škoda 130 L SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#47 |
Škoda 120 LS AMK Lazce Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#48 |
Škoda 120 LS JZD 9. květen Červenka |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#50 |
Škoda 120 LS Plemenářský podnik Kladruby |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#53 |
Škoda 120 LS AMK Přerov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#56 |
Škoda 120 LS AMK Příbor |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#57 |
Škoda 120 LS AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#58 |
Škoda 120 LS TJ RH Hradec Králové |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#60 |
Škoda 120 LS AMK Zlaté Hory |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#61 |
Škoda 120 LS TJ RH Hradec Králové |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#64 |
Škoda 120 LS Státní statek Hnojník |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#65 |
Škoda 120 LS AMK Opava |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#69 |
Škoda 120 LS SOU Vítkovice ŽSKG Ostrava |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#70 |
Renault 5 JZD Odra Krmelín |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#71 |
Škoda 120 LS AMK Důl Paskov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#72 |
Škoda 120 LS ARC Brno |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#73 |
Škoda 120 LS AMK Šumperk |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#75 |
Škoda 120 LS AMK Heřmanův Městec |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#76 |
Škoda 120 LS AMK Rudý Říjen Otrokovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#77 |
Škoda 120 LS ASS Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#79 |
Trabant P601 AMK Želiv |
A/700 |
SKP B |
|||||
#81 |
Trabant P601 AMK Přerov |
A/700 |
SKP B |
|||||
#84 |
Trabant P601 Jihočeský AK České Budějovice |
A/700 |
SKP B |
|||||
#85 |
Trabant P601 AMK JZD Rynárec |
A/700 |
SKP B |
|||||
#87 |
Trabant P601 AMK Lipno nad Vltavou |
A/700 |
SKP B |
|||||
#89 |
Trabant P601 AMK Komařice |
A/700 |
SKP B |
|||||
#92 |
Trabant P601 AMK Jičín |
A/700 |
SKP B |
|||||
#95 |
Trabant P601 AMK Vítkovice |
A/700 |
SKP B |
|||||
#98 |
Lada VAZ 21011 VÚGPT Gottwaldov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#105 |
Škoda 130 L AMK Pustá Polom |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#106 |
Wartburg 353 ARC Brno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#110 | Zastava | A/1300 |
SKP B |
|||||
#111 |
Škoda 130 L Rally Club Brno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#112 |
Škoda 130 L AMK Přerov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#115 |
Škoda 130 L AMK Jiskra Tábor |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#116 |
Škoda 130 L MTX Sigma Hodonín |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#117 |
Škoda 120 LS AMK Velký Ořechov |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#118 |
Zastava 101 AMK Přerov |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#120 |
Škoda 130 L MTX JZD VŘSR Ivanovice |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#121 |
Škoda 130 L AMK Chrudim |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#140 |
Škoda 120 LS AMK Velké Karlovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#142 |
Škoda 120 LS JZD Miloňovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#143 |
Škoda 120 LS AMK Lazce Olomouc |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#144 |
Škoda 120 LS Rally Club Brno |
A/1300 |
SKP B |
|||||
#145 |
Škoda 120 LS Rally Club Brno |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#151 |
Škoda 120 LS AMK Náchod |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#156 |
Škoda 120 LS JZD VŘSR Ivanovice |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#158 |
Škoda 120 LS JZD VŘSR Bystřice pod Hostýnem |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#159 |
Škoda 120 LS Elitex Jindřichův Hradec |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#160 |
Škoda 120 LS AMK Semily |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#162 |
Škoda 120 LS AMK Valašské Meziříčí |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#164 |
Škoda 120 LS AMK Veselíčko |
A/Š120LS |
SKP B |
|||||
#172 | Trabant P601 | A/700 |
SKP B |
|||||
#173 |
Trabant P601 AMK Loučeň |
TUD*** | A/700 |
SKP B |
||||
#176 |
Trabant P601 ASS Olomouc |
A/700 |
SKP B |
|||||
#177 |
Trabant P601 JZD Senice na Hané |
A/700 |
SKP B |
|||||
#178 |
Trabant P601 ASS Olomouc |
A/700 |
SKP B |
|||||
#180 |
Trabant P601 AMK 1. máje Olomouc |
A/700 |
SKP B |
Entry list stats
This section is for subscribers only.
If you are interested, please register and subscribe
Added by: Tomáš `Shacki` Wanka,