Zuiderzee Rally
Nederland National #1 • Nederland Junior #1 • Ladies Cup (NL) #1 • Clio Rally Trophy (NL) #1 • Master Cup (NL) #1 • Peugeot 206 Rally Cup (NL) #1 • Youngtimer Cup (NL) #1
23. 3. 2024, Kampen • Stichting Autosport Noord Oost Polder (SANOP) • entries/finish - 71/49 • asphalt 81,27 km
1. | Vrielink Yannick - van Koppen Harm | Ford Fiesta R5 | 43:22.1 | |||
2. | ten Vregelaar Ingo - Werger Raoul | Škoda Fabia R5 | 44:00.4 | |||
3. | Becx Michiel - van Barschot Sander | Ford Fiesta Rally2 | 44:24.5 |
1. | Klein Kromhof Ceriel - Hanstede Marcel | Renault Clio Rally3 | 44:56.4 | |||
2. | van de Laar Ben - Krieger Marlon | Renault Clio Rally3 | 45:05.4 | |||
3. | Klein Kromhof Jeroen - Dockx Jouri | Renault Clio Rally3 | 45:08.7 |
1. | van de Laar Ben - Krieger Marlon | Renault Clio Rally3 | 45:05.4 | |||
2. | Kuijstermans Maurice - Rothman Kirsten | Renault Clio Rally4 | 45:59.2 | |||
3. | van Hoek Martijn - Keuper Angela | Ford Fiesta Rally4 | MvH Rallysport | 50:03.8 |
1. | Lammertink Lars - van Teunenbroek Peter | Peugeot 206 Cup | 54:24.8 | |||
2. | van Dijk Wes - Wijnhoud Tim | Peugeot 206 Cup | 54:46.5 | |||
3. | Bouwer Roderick - Olthof Ruben | Peugeot 206 Cup | 56:35.5 |
1. | Klein Kromhof Ceriel - Hanstede Marcel | Renault Clio Rally3 | 44:56.4 | |||
2. | van de Laar Ben - Krieger Marlon | Renault Clio Rally3 | 45:05.4 | |||
3. | Klein Kromhof Jeroen - Dockx Jouri | Renault Clio Rally3 | 45:08.7 |
Benelux Rally Trophy #1 • Nederland #1 • Nederland National #1 • Nederland Junior #1 • Petronas Cup (NL) #1 • BMW 130i Challenge (NL) #1 • Open Fwd Challenge (NL) #1
15. 3. – 16. 3. 2019, Emmeloord • entries/finish - 33/24 • asphalt 166,41 km - (cancelled 15,96 km)
1. | Weijs Hans jnr. - Rietveld Tim | Ford Fiesta R5 | Hans Weijs Motorsport | 1:15:15.2 | ||
2. | de Jong Bob - Degandt Bjorn | Hyundai i20 R5 | Hyundai Nederland | 1:15:54.0 | ||
3. | van Deijne Kevin - Verschuuren Hein | Škoda Fabia R5 | Deijne Autosport | 1:16:30.1 |
1. | Weijs Hans jnr. - Rietveld Tim | Ford Fiesta R5 | Hans Weijs Motorsport | 1:15:15.2 | ||
2. | van Deijne Kevin - Verschuuren Hein | Škoda Fabia R5 | Deijne Autosport | 1:16:30.1 | ||
3. | Poulsen Kristian - Refsgaard Frederiksen Ole | Škoda Fabia R5 | Wevers Sport | 1:20:53.9 |
1. | de Jong Bob - Degandt Bjorn | Hyundai i20 R5 | Hyundai Nederland | 1:15:54.0 | ||
2. | van Deijne Kevin - Verschuuren Hein | Škoda Fabia R5 | Deijne Autosport | 1:16:30.1 |
1. | Parren Lambert - Coumans John | Mitsubishi Lancer Evo X | PC Rallyteam | 1:21:07.9 | ||
2. | Hoekstra Duco - Bosscha Jessica | Volvo 242 Turbo | Hoekstra Motorsport | 1:22:47.8 | ||
3. | Vossen Henk - Bouman-Dautzenberg Lieke | Ford Fiesta R5 | Helichem Rallyteam | 1:23:02.3 |
1. | van Hoek Martijn - Ippen Nard | Subaru Impreza STi N11 Spec C | MvH Rallysport | 1:32:24.7 |
1. | van de Hel Mark - van de Hel Lammert | Opel Astra GSi 16V | LMS Rallyteam | 1:30:48.7 | ||
2. | Kamer Ton - Kamer Arjen | Opel Astra GSi 16V | Flevo Rallysport | 1:31:27.5 | ||
3. | van de Hel Sander - Kuiper Dave | Opel Astra GSi 16V | LMS Rallyteam | 1:31:58.4 |
1. | Nijhof Jan - Elbert Henk-Jan | BMW 130i E87 | Reconsales Autosport | 1:25:57.7 | ||
2. | Kamper Michael - van de Brug Henk | BMW 130i E87 | Maxifleur Rallyteam | 1:26:33.1 | ||
3. | de Groot Marc - de Groot Jordy | BMW 130i E87 | Hans Weijs Motorsport | 1:35:04.5 |
Benelux Rally Trophy #1 • Nederland #1 • Nederland National #1 • Nederland Historic #1 • Nederland Junior #1 • Ladies Cup (NL) #2
16. 3. – 17. 3. 2018, Emmeloord • entries/finish - 41/26 • asphalt 159,76 km
1. | Weijs Hans jnr. - van Goor Hans | Ford Fiesta R5 | Hans Weijs Motorsport | 1:20:45.4 | ||
2. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | Kobus Tuning | 1:21:10.0 | ||
3. | van Loon Erik - Scholtalbers Harmen | Škoda Fabia R5 | Wevers Sport | 1:23:26.7 |
1. | Weijs Hans jnr. - van Goor Hans | Ford Fiesta R5 | Hans Weijs Motorsport | 1:20:45.4 | ||
2. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | Kobus Tuning | 1:21:10.0 | ||
3. | van Loon Erik - Scholtalbers Harmen | Škoda Fabia R5 | Wevers Sport | 1:23:26.7 |
1. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | Kobus Tuning | 1:21:10.0 | ||
2. | van Loon Erik - Scholtalbers Harmen | Škoda Fabia R5 | Wevers Sport | 1:23:26.7 | ||
3. | van den Heuvel Jim - Dockx Jouri | Škoda Fabia R5 | Heuvel Motorsport | 1:23:39.4 |
1. | Muilwijk Wim - Muilwijk Nadia | BMW M3 E46 | Koeldesign Rallyteam | 1:26:20.1 | ||
2. | Parren Lambert - Coumans John | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:27:20.8 | |||
3. | Smits Ad - Boertje Arie | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:28:13.8 |
1. | Leemans Roald - van Waardenburg Christiaan | Citroën DS3 R3T Max | Rally Team Leemans | 1:30:09.1 | ||
2. | Kuijstermans Maurice - Rothman Kirsten | Peugeot 206 RC | 1:38:28.2 |
1. | Koenderink Wouter - Wever Kevin | BMW 3.0 CSL | 1:37:07.2 | |||
2. | van Hooft Jef - Gevers Edith | Lancia Delta HF Integrale | Deltona Rallysport | 1:37:52.8 |
West Euro Rally Cup #1 • Benelux Rally Trophy #1 • Nederland #1 • Nederland National #1 • Nederland Junior #1
18. 3. 2017, Emmeloord • entries/finish - 33/24 • asphalt 116,54 km
1. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | Kobus Tuning | 1:02:15.9 | ||
2. | Riedemann Christian - Wenzel Michael | Peugeot 208 T16 | ADAC Team Weser-Ems | 1:02:29.0 | ||
3. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | Heuvel Motorsport | 1:02:50.7 |
1. | Brouwer Gerben - Kroeze Niels | Audi Coupé S2 | Brouwer Rallysport | 1:06:02.8 | ||
2. | Imhoff Guido - Walker Sebastian | Volkswagen Golf III Kit Car | 1:08:04.0 | |||
3. | Grahn Joachim - Nilsson Rickard | Ford Fiesta R5 | Grahn Motorsport | 1:16:59.5 |
1. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | Kobus Tuning | 1:02:15.9 | ||
2. | Riedemann Christian - Wenzel Michael | Peugeot 208 T16 | ADAC Team Weser-Ems | 1:02:29.0 | ||
3. | van den Heuvel Jim - Dockx Jouri | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 1:03:23.0 |
1. | Kobus Hermen - de Wild Erik | Škoda Fabia R5 | Kobus Tuning | 1:02:15.9 | ||
2. | Riedemann Christian - Wenzel Michael | Peugeot 208 T16 | ADAC Team Weser-Ems | 1:02:29.0 | ||
3. | Bakkenes Henk - Kvick Andersson Jeannette | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 1:07:08.4 |
1. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | Heuvel Motorsport | 1:02:50.7 | ||
2. | van den Heuvel Jim - Dockx Jouri | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 1:03:23.0 | ||
3. | Andersen Steen - Aagaard Johansen Mie | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | Heuvel Motorsport | 1:05:36.7 |
1. | van den Heuvel Jim - Dockx Jouri | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 1:03:23.0 | ||
2. | Leemans Roald - van Waardenburg Christiaan | Citroën DS3 R3T | Rally Team Leemans | 1:10:05.4 | ||
3. | Kobus Gert-Jan - Nortier Martin | Ford Fiesta R2 | Kobus Tuning | 1:10:26.2 |
West Euro Rally Cup #1 • Nederland #1 • One Day Rally Challenge #1 • BMW 325i Challenge (NL) #1 • Nissan 350Z Challenge (NL) #1 • Open Fwd Challenge (NL) #1
19. 3. 2016, Emmeloord • entries/finish - 44/35 • asphalt 111,55 km
1. | Kuipers Dennis - Poel Michiel | Ford Fiesta RS WRC | Ferm Powertools WRT | 55:17.9 | ||
2. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 57:03.3 | ||
3. | Madsen Brian - Posorski Anja | Peugeot 306 Maxi | 58:05.5 | |||
3. | van den Heuvel Jim - Gillis Jac | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 58:05.5 |
1. | Brouwer Gerben - Kroeze Niels | Audi Coupé S2 | Brouwer Rallysport | 1:01:00.0 | ||
2. | Obrestad Joar Andre - Fawell Martin | Subaru Impreza STi N14 | Jr Solutions | 1:03:15.2 | ||
3. | Mejer Kurt - Hansen Vagn Åge | Volvo 240 Turbo | Historisk Rally Team Mejer | 1:04:42.7 |
1. | Kuipers Dennis - Poel Michiel | Ford Fiesta RS WRC | Ferm Powertools WRT | 55:17.9 | ||
2. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 57:03.3 | ||
3. | van den Heuvel Jim - Gillis Jac | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 58:05.5 |
1. | van Ballegooijen Antoine - Findhammer Johan | Mitsubishi Lancer Evo X | Rookie Rally Team | 58:21.9 | ||
2. | van der Marel Timo - van der Marel-Smart Rebecca | Opel Adam R2 | 1:00:22.6 | |||
3. | Brouwer Gerben - Kroeze Niels | Audi Coupé S2 | Brouwer Rallysport | 1:01:00.0 |
1. | Tijink Gerard - Rietveld Tim | Nissan 350Z | Deltion Rally Team | 1:03:49.8 | ||
2. | van der Zanden Roel - van de Sande Ilse | Nissan 350Z | VDZ Racing | 1:04:11.4 | ||
3. | Toprek Diter - Schop Johan | Nissan 350Z | Toprek Rally | 1:07:23.5 |
1. | Scherff Bjorn - Lippens Dennis | BMW 325i E30 | Rallyteam Scherff | 1:06:39.5 | ||
2. | Mollink Rick - Reefhuis Arjan | BMW 325i E30 | Rallyteam Mollink | 1:07:04.9 | ||
3. | De Boer Dirk - van Koppen Harm | BMW 325i E30 | Prestonpalace Rallyteam | 1:09:51.7 |
1. | van de Hel Mark - van de Hel Lammert | Opel Astra GSi 16V | LMS Rallyteam | 1:07:25.5 | ||
2. | van de Hel Sander - Martens Valentijn | Opel Astra GSi 16V | LMS Rallyteam | 1:07:29.4 |
West Euro Rally Cup #1 (coef 1) • Nederland #1 • Nederland Short Rally #2 • Nissan 350Z Challenge (NL) #1 • Peugeot Sport Cup (NL) #1
21. 3. 2015, Emmeloord • entries/finish - 62/51 • asphalt 108,76 km
1. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 58:26.2 | ||
2. | Wevers Erik - Poel Michiel | Škoda Fabia WRC | Wevers Sport | 59:48.2 | ||
3. | Kooijman Kevin - van Goor Hans | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | Deltion Rally Team | 1:00:18.3 |
1. | Ploeg Wouter - van Koppen Harm | BMW 1M Coupé | OVD Groep Rallyteam | 1:01:11.1 | ||
2. | Svanholt Tim - Møller Carina V. | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:01:33.3 | |||
3. | Mejer Kurt - Hansen Vagn Åge | Volvo 240 Turbo | 1:06:37.2 |
1. | van den Heuvel Jasper - Bakker Lisette | Mitsubishi Lancer Evo X | Heuvel Motorsport | 58:26.2 | ||
2. | Kooijman Kevin - van Goor Hans | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | Deltion Rally Team | 1:00:18.3 | ||
3. | de Koning Arjen - Verbaeten Cindy | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | Paradigit Rallyteam | 1:00:18.4 |
1. | Ochse Ruurd - Bosscha Jan-Albert | Honda Civic Type-R R3 | Toolspecial Rallyteam | 1:03:33.8 | ||
2. | Monshouwer Janjur - Dekking Dolf | Citroën C2 R2 Max | 1:05:42.7 | |||
3. | Morée Anton - Scheffers Youp | Ford Escort RS 1800 MKII | MTM Rallyteam | 1:06:46.7 |
1. | Boon Matthias - Thierie Davy | Nissan 350Z | Deltion Rally Team | 1:03:23.7 | ||
2. | Biesheuvel Antoine - van den Einde Frans | Nissan 350Z | Biesheuvel Autosport | 1:03:39.7 | ||
3. | Klippel Erwin - Dockx Jouri | Nissan 350Z | Klippel Rallyteam | 1:04:13.5 |
West Euro Rally Cup #1 • Nederland #1 • Nederland National #1 • BMW 325i Challenge (NL) #1 • Fiesta Sport Trophy (NL) #1 • Nissan 350Z Challenge (NL) #1
14. 3. – 15. 3. 2014, Emmeloord • entries/finish - 51/37 • asphalt 146,81 km - (cancelled 4,26 km)
1. | van den Heuvel Jasper - Scholtalbers Harmen | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:15:17.6 | |||
2. | Bal Claude - Deforche Björn | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:17:36.2 | |||
3. | van Hoof Piet - Jacobs Max | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:18:02.5 |
1. | Bal Claude - Deforche Björn | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:17:36.2 | |||
2. | Andersen Steen - Mortensen Iben Louring | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:20:01.9 | |||
3. | Brouwer Gerben - Kroeze Niels | Audi Coupé S2 | 1:22:05.7 |
1. | Bal Claude - Deforche Björn | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:17:36.2 | |||
2. | van Ballegooijen Antoine - Findhammer Johan | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:18:32.4 | |||
3. | Boon Matthias - Thierie Davy | Nissan 350Z | 1:22:37.8 |
1. | van Hoof Piet - Jacobs Max | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:18:02.5 | |||
2. | Muilwijk Wim - Lipholt Patrick | BMW M3 E46 | 1:19:40.8 | |||
3. | van Iersel Martin - Visser-Bos Sylvia | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:21:33.3 |
1. | Garvelink Dirk - van Gerwen Nicky | Nissan 350Z | 1:21:42.4 | |||
2. | Boon Matthias - Thierie Davy | Nissan 350Z | 1:22:37.8 | |||
3. | Veldhuisen Mike - Goossens Dennis | Nissan 350Z | 1:27:07.9 |
1. | Bakkenes Henk - Aaltink Aaldert | BMW 325i E30 | 1:30:29.2 | |||
2. | Kamper Michael - Sprong Jorgen | BMW 325i E30 | 1:31:46.8 | |||
3. | Orengo Ralph - Lotti Luca | BMW 325i E30 | 1:36:12.3 |
1. | van Deijne Kevin - Hulzebos Annemieke | Ford Fiesta R2 | 1:24:32.2 | |||
2. | Heijdens Maikel - Borkent Marcel | Ford Fiesta R2 | Van Merksteijn Motorsport | 1:28:59.7 |
Nederland #1 • Nederland National #1 • Nissan 350Z Challenge (NL) #1
15. 3. – 16. 3. 2013 • entries/finish - 44/32 • asphalt 153,90 km
1. | Kuipers Dennis - Buysmans Robin | Ford Fiesta RS WRC | Ferm Powertools WRT | 1:16:02.6 | ||
2. | de Jong Bob - Hagman Kees | Mitsubishi Lancer WRC 05 | 1:18:17.5 | |||
3. | Kuipers René - Mombaerts Erwin | Subaru Impreza S14 WRC '08 | Ferm Powertools WRT | 1:21:10.2 |
1. | Kuipers Dennis - Buysmans Robin | Ford Fiesta RS WRC | Ferm Powertools WRT | 1:16:02.6 | ||
2. | de Jong Bob - Hagman Kees | Mitsubishi Lancer WRC 05 | 1:18:17.5 | |||
3. | Kuipers René - Mombaerts Erwin | Subaru Impreza S14 WRC '08 | Ferm Powertools WRT | 1:21:10.2 |
1. | Kooijman Kevin - van Goor Hans | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:21:36.4 | |||
2. | de Koning Arjen - Verschuuren Hein | Mitsubishi Lancer Evo VII | 1:21:48.3 | |||
3. | Ploeg Wouter - van Koppen Harm | BMW 1M Coupé | 1:23:05.5 |
Nederland #1 • Nederland National #1 • BMW 325i Challenge (NL) #1
16. 3. – 17. 3. 2012 • entries/finish - 47/35 • asphalt 165,72 km - (cancelled 7,45 km)
1. | Kuipers Dennis - Buysmans Robin | Subaru Impreza S14 WRC '08 | Ferm Powertools WRT | 1:20:11.6 | ||
2. | ten Brinke Bernhard - Thierie Davy | Ford Fiesta RS WRC | 1:21:33.0 | |||
3. | de Jong Bert - Degandt Bjorn | Mitsubishi Lancer WRC 05 | 1:22:43.6 |
1. | Kuipers Dennis - Buysmans Robin | Subaru Impreza S14 WRC '08 | Ferm Powertools WRT | 1:20:11.6 | ||
2. | ten Brinke Bernhard - Thierie Davy | Ford Fiesta RS WRC | 1:21:33.0 | |||
3. | de Jong Bert - Degandt Bjorn | Mitsubishi Lancer WRC 05 | 1:22:43.6 |
1. | van Lieshout Faron - van Driel Jurgen | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:27:54.2 | |||
2. | van Deijne Tonnie - Botson Kris | Mitsubishi Lancer Evo X R4 | 1:28:37.4 | |||
3. | Faes Johan - Lekkerkerker Arie | Mitsubishi Lancer Evo IX | Fabory Rally Team | 1:28:45.0 |
1. | Scherff Bjorn - Scheffers Youp | BMW 325i E30 | 1:40:29.6 | |||
2. | Averesch Wesner - Beumer Jan | BMW 325i E30 | 1:41:44.4 |
Nederland #1 • Nederland National #1
18. 3. – 19. 3. 2011 • entries/finish - 42/32 • asphalt 152,94 km
1. | Swaanen Jeroen - Buysmans Robin | Subaru Impreza S14 WRC '08 | 1:26:30.5 | |||
2. | Kuipers René - Hulzebos Annemieke | Subaru Impreza S14 WRC '08 | Ferm Powertools WRT | 1:26:49.0 | ||
3. | Huzink Gert - Mombaerts Erwin | Subaru Impreza S12 WRC '06 | 1:27:46.8 |
1. | Swaanen Jeroen - Buysmans Robin | Subaru Impreza S14 WRC '08 | 1:26:30.5 | |||
2. | Kuipers René - Hulzebos Annemieke | Subaru Impreza S14 WRC '08 | Ferm Powertools WRT | 1:26:49.0 | ||
3. | Huzink Gert - Mombaerts Erwin | Subaru Impreza S12 WRC '06 | 1:27:46.8 |
1. | de Jong Bob - Hagman Kees | Mitsubishi Lancer Evo VIII | 1:31:43.7 | |||
2. | van Leeuwen Marcel - Vogelenzang-de Jong Annette | Mitsubishi Lancer Evo IX | 1:31:45.8 | |||
3. | Hoondert Adwin - Koole Ruud | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:32:18.7 |
Nederland #1 • BMW 325i Challenge (NL) #1 • Citroën Benelux Trophy (B/NL/L) #2 • Mitsubishi Colt Cup (NL) #1 • Nissan 350Z Challenge (NL) #1
19. 3. – 20. 3. 2010 • entries/finish - 65/48 • asphalt 144,84 km
1. | ten Brinke Bernhard - Chevaillier Eddy | Ford Focus RS WRC '07 | Van Merksteijn Motorsport | 1:21:21.5 | ||
2. | Huzink Gert - Aaltink Aaldert | Subaru Impreza S12 WRC '06 | 1:21:58.0 | |||
3. | van der Marel Timo - Hulzebos Annemieke | Mitsubishi Lancer Evo IX | 1:24:01.9 |
1. | ten Brinke Bernhard - Chevaillier Eddy | Ford Focus RS WRC '07 | Van Merksteijn Motorsport | 1:21:21.5 | ||
2. | Huzink Gert - Aaltink Aaldert | Subaru Impreza S12 WRC '06 | 1:21:58.0 | |||
3. | van der Marel Timo - Hulzebos Annemieke | Mitsubishi Lancer Evo IX | 1:24:01.9 |
1. | Abbring Kevin - Rabbering Paul | Nissan 350Z | St. Bas Koeten Racing | 1:29:49.2 | ||
2. | van den Berg Theo - Struijs Etienne | Nissan 350Z | 1:32:58.6 | |||
3. | Bloemendaal Dick - Wissink Arjan | Nissan 350Z | 1:34:31.2 |
1. | Kamper Michael - Sprong Jorgen | BMW 325i E30 | 1:41:04.9 | |||
2. | Spieringhs Paul - van Gompel Pieter | BMW 325i E30 | 1:42:39.7 | |||
3. | Tijhuis Michael - Nijkamp Gert-Jan | BMW 325i E30 | 1:43:33.4 |
1. | van der Heide Marc - Jansma Mark | Mitsubishi Colt CZT | 1:40:41.1 |
1. | Weijs Hans jnr. - Degandt Bjorn | Citroën C2 R2 Max | 1:26:58.8 | |||
2. | Baugnet Xavier - Jalet Johan | Citroën C2 R2 Max | 1:30:05.9 | |||
3. | Foxius Ronny - Thielen Jennifer | Citroën C2 R2 Max | 1:36:05.3 |
Nederland #1 • BMW 325i Challenge (NL) #1 • Mitsubishi Colt Cup (NL) #1 • Volvo Original Cup (NL) #1
20. 3. – 21. 3. 2009 • entries/finish - 50/41 • asphalt 144,66 km - (cancelled 6,09 km)
1. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:15:07 | |||
2. | van Hoof Piet - Leermakers Niels | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1:16:32 | |||
3. | Coffey Graham - Grooten Geert | Subaru Impreza S9 WRC '03 | 1:16:40 |
1. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:15:07 | |||
2. | van Hoof Piet - Leermakers Niels | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1:16:32 | |||
3. | Bolderheij Evert - Röling Sander | Mitsubishi Lancer Evo X | 1:17:13 |
1. | Böing Ulrich - Molenkamp Marvin | BMW 325i E30 | 1:27:42 | |||
2. | van Ruiten Jurian - Koeten Wim | BMW 325i | 1:29:09 | |||
3. | Gerritsen Mulkes Frank - Gerritsen Mulkes Jorien | BMW 325i E30 | 1:30:01 |
1. | Damen Corné - Wassink Ronald | Mitsubishi Colt CZT | 1:26:51 | |||
2. | van der Heide Marc - Faber Patrick | Mitsubishi Colt CZT | 1:29:36 |
1. | Bosscha John - Wever Kevin | Volvo 244 | 1:30:53 | |||
2. | Zwaagstra Rinse - Wesselink Yde | Volvo 740 | 1:33:34 |
Nederland #1 • Chevrolet Kalos Challenge (NL) #1 • Mitsubishi Colt Cup (NL) #1 • Volvo Original Cup (NL) #1 • Volvo Original Cup (D) #1
14. 3. – 15. 3. 2008, Emmeloord • entries/finish - 76/53 • asphalt 143,69 km
1. | van Eldik Mark - Groenewoud Michel | Subaru Impreza S12B WRC '07 | 1:12:35 | |||
2. | van Merksteijn jr. Peter - Chevaillier Eddy | Ford Focus RS WRC '06 | Van Merksteijn Motorsport | 1:13:27 | ||
3. | Kleinjan Harry - Hulzebos Annemieke | Škoda Fabia WRC | Wevers Sport | 1:14:27 |
1. | van Eldik Mark - Groenewoud Michel | Subaru Impreza S12B WRC '07 | 1:12:35 | |||
2. | van Merksteijn jr. Peter - Chevaillier Eddy | Ford Focus RS WRC '06 | Van Merksteijn Motorsport | 1:13:27 | ||
3. | Kleinjan Harry - Hulzebos Annemieke | Škoda Fabia WRC | Wevers Sport | 1:14:27 |
1. | Nieuwlaar Mark - Kaptein Jan-Coert | Mitsubishi Colt CZT | 1:27:02 | |||
2. | Kobus Hermen - Schop Johan | Mitsubishi Colt CZT | 1:28:06 | |||
3. | Rommers Clemens - van den Einde Frans | Mitsubishi Colt CZT | 1:33:02 |
1. | Westenbrink David - Schoonenwolf André | Chevrolet Kalos | 1:31:00 | |||
2. | Poublon Marcel - Berkhof-van Westen Carina | Chevrolet Kalos | 1:36:41 | |||
3. | Gerssen Jan jr. - Gerssen Ries | Chevrolet Kalos | 1:39:30 |
1. | Yntema Cor - Bakker Rutger | Volvo 240 | 1:35:06 | |||
2. | Ochse Ruurd - Mulder Gerard | Volvo 240 GL | 1:35:16 | |||
3. | Bosscha John - Bosscha Henk | Volvo 240 | 1:35:39 |
Nederland #1
16. 3. – 17. 3. 2007 • entries/finish - 81/59 • asphalt
1. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer WRC2 | 1:06:53 | |||
2. | van Eldik Mark - Groenewoud Michel | Subaru Impreza S10 WRC '04 | 1:07:25 | |||
3. | de Winkel Jan - Abrahams Dennis | Renault Clio S1600 | 1:09:57 |
1. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer WRC2 | 1:06:53 | |||
2. | van Eldik Mark - Groenewoud Michel | Subaru Impreza S10 WRC '04 | 1:07:25 | |||
3. | de Winkel Jan - Abrahams Dennis | Renault Clio S1600 | 1:09:57 |
Nederland #1 • Chevrolet Kalos Challenge (NL) #1 • Mitsubishi Colt Cup (NL) #1 • Volvo Original Cup (NL) #1
17. 3. – 18. 3. 2006, Emmeloord • entries/finish - 65/47 • asphalt 141,46 km
1. | Bijvelds Peter - van den Nieuwenhuijzen Bob | Mitsubishi Lancer Evo VII | 1:14:05 | |||
2. | van Eerd Frits - Mombaerts Erwin | Toyota Corolla WRC | 1:14:49 | |||
3. | van Eldik Mark - Groenewoud Michel | Subaru Impreza S7 WRC '01 | 1:15:16 |
1. | Bijvelds Peter - van den Nieuwenhuijzen Bob | Mitsubishi Lancer Evo VII | 1:14:05 | |||
2. | van Eerd Frits - Mombaerts Erwin | Toyota Corolla WRC | 1:14:49 | |||
3. | van Eldik Mark - Groenewoud Michel | Subaru Impreza S7 WRC '01 | 1:15:16 |
1. | Weijs Hans jnr. - Robbers Carol | Mitsubishi Colt CZT | KNAF Talent First | 1:24:45 | ||
2. | Westerbeek Henk - Mutsaers Radbout | Mitsubishi Colt CZT | 1:28:47 | |||
3. | Nieuwlaar Mark - Kaptein Jan-Coert | Mitsubishi Colt CZT | 1:29:58 |
1. | Damen Corné - Vael Jean-Pierre | Chevrolet Kalos | 1:30:44 | |||
2. | Westenbrink David - van Beek Hilco | Chevrolet Kalos | 1:30:49 | |||
3. | Vael Dave - Vael Jean-Pierre | Chevrolet Kalos | 1:31:17 |
1. | Brouwer Pierre - Groeneveld Marc | Volvo 240 | 1:31:17 | |||
2. | Bosscha Henk - Bosscha John | Volvo 240 | 1:37:43 | |||
3. | Schermerhorn Teun - Brink Bob | Volvo 240 | 1:40:05 |
Nederland #1
18. 3. – 19. 3. 2005, Emmeloord • entries/finish - 52/38 • asphalt 160,36 km
1. | Wevers Erik - Goddé Filip | Toyota Corolla WRC | 1:20:04 | |||
2. | Bijvelds Peter - Leyds Chris | Mitsubishi Lancer Evo VII | 1:20:47 | |||
3. | Bolderheij Evert - Röling Sander | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:23:25 |
1. | Wevers Erik - Goddé Filip | Toyota Corolla WRC | 1:20:04 | |||
2. | Bijvelds Peter - Leyds Chris | Mitsubishi Lancer Evo VII | 1:20:47 | |||
3. | Bolderheij Evert - Röling Sander | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:23:25 |
Nederland #1 • Nederland National #1 • Volvo Original Cup (NL) #1 • Volvo Original Cup (S)
19. 3. – 20. 3. 2004, Emmeloord • Stichting Autosport Noord Oost Polder (SANOP) • entries/finish - 53/41 • asphalt
1. | Bijvelds Peter - Bijvelds Piet | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:10:54 | |||
2. | Wevers Erik - Poel Michiel | Toyota Corolla WRC | 1:12:47 | |||
3. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer Evo VIII | 1:13:37 |
1. | Bijvelds Peter - Bijvelds Piet | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:10:54 | |||
2. | Wevers Erik - Poel Michiel | Toyota Corolla WRC | 1:12:47 | |||
3. | van den Heuvel Jasper - van den Heuvel-Kolman Martine | Mitsubishi Lancer Evo VIII | 1:13:37 |
1. | Hoekstra Duco - Helmink Paul | Volvo 940 GL | 1:29:52 | |||
2. | van de Ven Jan - Kolkman Ted | Volvo 740 | 1:31:12 | |||
3. | Bosscha Henk - Bosscha John | Volvo 240 | 1:43:02 |
1. | Karlsson Mats - Jordfald Björn | Volvo 740 | 1:24:56 | |||
2. | Keck Rainer - Knöbel Jan | Volvo 240 | 1:25:36 | |||
3. | Levin Henrik - Nilsson Mårten | Volvo 740 | 1:25:42 |
Nederland #1
21. 3. – 22. 3. 2003, Emmeloord • Stichting Autosport Noord Oost Polder (SANOP) • entries/finish - 25/15 • asphalt 167,35 km
1. | Bijvelds Peter - Bijvelds Piet | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:36:16 | |||
2. | de Winkel Jan - van Hoek Radboud | Volkswagen Golf IV Kit Car | 1:37:56 | |||
3. | Vlaar Chris - van Riemsdijk Bart | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:39:45 |
1. | Bijvelds Peter - Bijvelds Piet | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:36:16 | |||
2. | de Winkel Jan - van Hoek Radboud | Volkswagen Golf IV Kit Car | 1:37:56 | |||
3. | Vlaar Chris - van Riemsdijk Bart | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:39:45 |
Nederland #1 • Nederland National #1
22. 3. – 23. 3. 2002, Emmeloord • Stichting Autosport Noord Oost Polder (SANOP) • entries/finish - 27/19 • asphalt 155,30 km
1. | Breijer Mark - van Goor Hans | Subaru Impreza S5 WRC '98 | Van der Marel Autosport | 1:17:42 | ||
2. | Wevers Erik - Poel Michiel | Toyota Corolla WRC | Wevers Sport | 1:17:46 | ||
3. | van Hoof Piet - Reurings Antoon | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1:20:47 |
1. | Breijer Mark - van Goor Hans | Subaru Impreza S5 WRC '98 | Van der Marel Autosport | 1:17:42 | ||
2. | Wevers Erik - Poel Michiel | Toyota Corolla WRC | Wevers Sport | 1:17:46 | ||
3. | van Hoof Piet - Reurings Antoon | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1:20:47 |
Nederland #6 • Nederland National #4 • Nissan Micra Challenge (NL)
16. 11. – 17. 11. 2001, Emmeloord • Stichting Autosport Noord Oost Polder (SANOP) • entries/finish - 37/24 • asphalt
1. | Stacey Hans - Scholtalbers Harmen | Subaru Impreza S5 WRC '98 | 1:20:36 | |||
2. | van Eerd Frits - Hennekens Kay | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:22:23 | |||
3. | de Winkel Jan - van Hoek Radboud | Volkswagen Golf IV Kit Car | 1:22:31 |
1. | Stacey Hans - Scholtalbers Harmen | Subaru Impreza S5 WRC '98 | 1:20:36 | |||
2. | van Eerd Frits - Hennekens Kay | Mitsubishi Lancer Evo VI | 1:22:23 | |||
3. | de Winkel Jan - van Hoek Radboud | Volkswagen Golf IV Kit Car | 1:22:31 |
1. | van Hoof Piet - Boomstra Eddy | Mitsubishi Lancer Evo IV | 1:24:33 | |||
2. | Brouwers Bert - Michels Kristian | Nissan Micra 1.3S | 1:35:19 |
1. | Garvelink Dirk - Verschuuren John | Nissan Micra 1.3S | 1:32:14 | |||
2. | Commijs Olaf - Hengstman Hans | Nissan Micra 1.3S | 1:34:04 | |||
3. | Damen Corné - Wassink Ronald | Nissan Micra 1.3S | 1:35:08 |
Nederland others
31. 3. – 1. 4. 2000, Emmeloord • entries/finish - 52/36 • asphalt - gravel 140,00 km
1. | Wevers Erik - Kamphuis Gert | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | Prins Techniek | 1:12:07 | ||
2. | Lysen Anders - Refsgaard Frederiksen Ole | Toyota Celica GT-Four (ST205) | PH's Boys | 1:13:47 | ||
3. | Stacey Hans - Sonck Daniel | Subaru Impreza WRX | Subaru Nederland | 1:13:55 |
Nederland #1 • Nederland National #1
9. 4. – 10. 4. 1999, Emmeloord • entries/finish - 48/34 • asphalt - gravel 226,04 km
1. | de Jong Bert - Hillen Ton | Subaru Impreza S5 WRC '97 | Subaru Nederland | 1:19:37 | ||
2. | Theunissen Rocco - Mombaerts Erwin | Toyota Corolla WRC | Autostal Duindistel | 1:20:52 | ||
3. | Wevers Erik - Ecker Robin | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | Prins Techniek | 1:21:22 |
1. | de Jong Bert - Hillen Ton | Subaru Impreza S5 WRC '97 | Subaru Nederland | 1:19:37 | ||
2. | Theunissen Rocco - Mombaerts Erwin | Toyota Corolla WRC | Autostal Duindistel | 1:20:52 | ||
3. | Wevers Erik - Ecker Robin | Toyota Celica Turbo 4WD (ST185) | Prins Techniek | 1:21:22 |
Nederland National #1
0. 0. 1998 • entries/finish - ?/? • asphalt 101,15 km
1. | Vink Coen - van Goor Hans | Subaru Impreza 555 | 1:01:56 | |||
2. | Boers Dirk - Poel Michiel | Ford Escort RS Cosworth | 1:02:32 | |||
3. | Wevers Erik - Ecker Robin | Toyota Celica Turbo 4WD | 1:04:13 |
1. | Vink Coen - van Goor Hans | Subaru Impreza 555 | 1:01:56 | |||
2. | Boers Dirk - Poel Michiel | Ford Escort RS Cosworth | 1:02:32 | |||
3. | Wevers Erik - Ecker Robin | Toyota Celica Turbo 4WD | 1:04:13 |
Nederland National #1
11. 4. – 12. 4. 1997, Emmeloord • entries/finish - 69/59 • asphalt 90,41 km
1. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | 49:27 | |||
2. | van der Marel Jan - van der Marel Nancy | Ford Escort RS Cosworth | 49:34 | |||
3. | Weijs Hans snr. - Robbers Carol | Volkswagen Golf III Kit Car | 51:41 |
1. | van der Marel Jan - van der Marel Nancy | Ford Escort RS Cosworth | 49:34 | |||
2. | van Altena Tom - Lam Theo | Volkswagen Golf G60 Rallye | 52:39 | |||
3. | van Heek Berjan - Molkenboer Ab | Ford Escort RS Cosworth | 52:42 |
Euro Cup Autorallys #2 • Nederland #1
30. 3. – 31. 3. 1996, Emmeloord • entries/finish - 65/51 • asphalt 115,08 km
1. | de Jong Bert - Hillen Ton | Ford Escort RS Cosworth | 1:03:40 | |||
2. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | 1:04:24 | |||
3. | Vossen Henk - Luteijn Alex | Ford Escort RS Cosworth | 1:06:01 |
1. | de Jong Bert - Hillen Ton | Ford Escort RS Cosworth | 1:03:40 | |||
2. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | 1:04:24 | |||
3. | Vossen Henk - Luteijn Alex | Ford Escort RS Cosworth | 1:06:01 |
Nederland #1
16. 5. – 17. 5. 1994, Assen • entries/finish - 73/56 • asphalt
1. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | 1:31:08 | |||
2. | de Jong Bert - Hillen Ton | Ford Escort RS Cosworth | 1:31:43 | |||
3. | Vink Coen - van Goor Hans | Subaru Legacy RS | 1:32:24 |
1. | van den Hoorn Eddy - Findhammer Johan | Ford Escort RS Cosworth | 1:31:08 | |||
2. | de Jong Bert - Hillen Ton | Ford Escort RS Cosworth | 1:31:43 | |||
3. | Vink Coen - van Goor Hans | Subaru Legacy RS | 1:32:24 |
Nederland #1
9. 4. – 10. 4. 1993, Assen • entries/finish - 59/42 • asphalt
1. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Opel Calibra Turbo 4x4 | 1:28:01 | |||
2. | Vink Coen - van Goor Hans | Subaru Legacy RS | 1:28:26 | |||
3. | van der Marel Jan - Reurings Antoon | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:29:59 |
1. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Opel Calibra Turbo 4x4 | 1:28:01 | |||
2. | Vink Coen - van Goor Hans | Subaru Legacy RS | 1:28:26 | |||
3. | van der Marel Jan - Reurings Antoon | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:29:59 |
Nederland #2
24. 4. – 26. 4. 1992, Assen • entries/finish - 78/54 • asphalt
1. | Bosch John - Gormley Kevin | Nissan Sunny GTI-R | 1:35:16 | |||
2. | Milissen Jean-Marie - Lekkerkerker Arie | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:36:19 | |||
3. | Dumoulin Pierre - Termote Jan | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:36:51 |
1. | Bosch John - Gormley Kevin | Nissan Sunny GTI-R | 1:35:16 | |||
2. | Milissen Jean-Marie - Lekkerkerker Arie | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:36:19 | |||
3. | Dumoulin Pierre - Termote Jan | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:36:51 |
1. | Bos Chiel - Hillen Ton | Lancia Delta Integrale 16V | 1:45:26 | |||
2. | van der Marel Jan - Reurings Antoon | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:49:15 | |||
3. | Mortensen Jan - Mogensen Finn | Ford Sierra RS Cosworth | 1:50:39 |
1. | Bos Chiel - Hillen Ton | Lancia Delta Integrale 16V | 1:45:26 | |||
2. | van der Marel Jan - Reurings Antoon | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:49:15 | |||
3. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Opel Kadett GSI 16V | 1:53:39 |
1. | Stacey Hans - van den Brand Mark | Mitsubishi Galant VR-4 | 1:51:34 | |||
2. | Bergsteyn Maurice - Smeets René | Opel Kadett GSI 16V | 1:59:00 | |||
3. | Jonkers Hein - Scholtalbers Eric | Mercedes-Benz 190E 2.3 16V | 1:59:35 |
Nederland #7 • Nederland National
27. 10. – 28. 10. 1990, Emmeloord • entries/finish - ?/? • asphalt 147,48 km
1. | Bosch John - Gormley Kevin | BMW M3 E30 | Marlboro BMW Dealer | 1:17:55 | ||
2. | van Heek Johan - Findhammer Johan | BMW M3 E30 | 1:20:36 | |||
3. | van der Marel Jan - Lieuwma Anja | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:21:17 |
1. | Bosch John - Gormley Kevin | BMW M3 E30 | Marlboro BMW Dealer | 1:17:55 | ||
2. | van Heek Johan - Findhammer Johan | BMW M3 E30 | 1:20:36 | |||
3. | van der Marel Jan - Lieuwma Anja | Ford Sierra RS Cosworth 4x4 | 1:21:17 |
Nederland #8
28. 10. – 29. 10. 1989, Emmeloord • entries/finish - 103/78 • asphalt 145,00 km
1. | Bosch John - Gormley Kevin | BMW M3 E30 | 1:17:13 | |||
2. | Mortensen Jan - Mogensen Finn | Ford Sierra RS Cosworth | 1:17:27 | |||
3. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Ford Sierra RS Cosworth | 1:18:10 |
1. | Bosch John - Gormley Kevin | BMW M3 E30 | 1:17:13 | |||
2. | Mortensen Jan - Mogensen Finn | Ford Sierra RS Cosworth | 1:17:27 | |||
3. | Doctor Erwin - Badenberg Theo | Ford Sierra RS Cosworth | 1:18:10 |
Nederland others
0. 0. 1988 • entries/finish - ?/? • asphalt 70,61 km
1. | Bosch John - van Beek Hans | BMW M3 E30 | 41:26 | |||
2. | van der Marel Jan - Lekkerkerker Arie | Ford Sierra RS Cosworth | 43:04 | |||
3. | Maaskant Paul - Roks T. | Opel Manta 400 | 43:34 |
Nederland Rallysprint
0. 0. 1987 • entries/finish - ?/? • asphalt 52.00 km
1. | Hoogeveen M. - Fleur H. | Opel Ascona 2000 | 28:52 | |||
2. | Bos Chiel - Roeland René | Ford Escort RS 2000 | 28:52 | |||
3. | Kobus Gerrit - Simonetti Louis | Porsche 911 SC | 29:00 |
Nederland Rallysprint
0. 0. 0000 • Stichting Autosport Noord Oost Polder (SANOP) • entries/finish - 100/86 • asphalt 38,90 km
1. | Guliker Renger - IJben Marcel | Porsche 911 SC | 19:09 | |||
2. | van Schie Ed - Bruines Hennie | Ford Escort RS 1800 MKII | 19:35 | |||
3. | van den Berg Willem - IJben Marcel | Porsche 911 SC | 19:37 |
1. | Guliker Renger - IJben Marcel | Porsche 911 SC | 19:09 | |||
2. | van Schie Ed - Bruines Hennie | Ford Escort RS 1800 MKII | 19:35 | |||
3. | van den Berg Willem - IJben Marcel | Porsche 911 SC | 19:37 |